2012 m. gegužės 18 d., Penktadienis

Apžvalgos

„Darom“ ir žiūrim, kas ką jau „padarė“. Šeduvos malūnas

2011 m. balandžio 15 d., Penktadienis

Socialinį aktyvumą ir bendruomenišką visuomenę skatinanti iniciatyva „DAROM“ šiais metais vėl kviečia visus Lietuvos gyventojus vieningai tvarkyti savo aplinką ir taip prisidėti prie švaresnio, saugesnio ir gražesnio regiono kūrimo.

Reikia visai nedaug: surinkti smagią draugų kompaniją, apsiginkluoti šiukšlių maišais bei pirštinėmis ir kibti į kompanijai svarbių, artimų ar gražių, tačiau nepakankamai sutvarkytų vietovių kuopimo darbus. Darbuotis bus dar nuotaikingiau, jei surengsite daugiausia šiukšlių surinkusios komandos varžytuves, o už daugiausiai surūšiuotų šiukšlių kruopščiausiems komandos nariams padovanosite iš anksto „bendrai įsteigtus prizus“.

Lietuvos gamta pernelyg graži, kad leistume sau ją paskandinti šiukšlėse.

O kad atsirastų didesnis noras kibti į darbus, peržvelkite praėjusiais metais darytas Radviliškio rajone esančio Šeduvos malūno aplinkos nuotraukas ir suraskite jas vienijantį bruožą.

Šeduvos malūnas

Statulėlė

Šeduvos malūno aplinka

Šviestuvas

Akmeninės dekoracijos

Šeduvos malūno parkas

Vandens telkinys

Sodinukai

Medžio skulptūros

Smulkūs akmenys

Takelis

Akmenimis grįstas takas

Akmeniniai laiptai

Šeduvos malūnas

Vandens telkinio dekoravimas

O nuotraukas vienija jose užfiksuota išpuoselėta aplinka. Tad kur mūsų pirštinės ir šiukšlių maišai? Pats metas gamtos grožį išlaisvinti iš šiukšlių kalnų.




Griežtai draudžiama informaciją kopijuoti, dauginti, platinti, republikuoti, panaudoti interneto svetainėse arba kitose informavimo priemonėse be raštiško VšĮ „Žurnalistika kitaip“ sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.zurnalistika-kitaip.lt kaip šaltinį su aktyvia nuoroda. Visas leidinio turinys yra apsaugotas anti-plagijavimo sistema COPYSCAPE.
Žurnalistika kitaip
Komentarų skaičius: 3

Našlė juodoji|2011-04-15 17:36

Gyvai man Šeduvos malūno aplinka dar gražesnė. O akcija Darom Lietuvos gyventojams net labai reikalinga. Žiūrėsim ar šiais metais po akcijos surinkti šiukščių maišai ilgai gulės pakelėse.Pernai tai buvo tragedija.

51.8|2011-04-17 13:39

Įdomu, kad taip pasibarę po e-maximos apžvalga, kolegos komentatoriai aptarinėdami pliusus ir minusus komercinio projekto dabar negali suregzti net keletos sakinių apie projektą "Darom" skirtų ugdyti socialiai atsakingą Lietuvos pilietį.

*Tata|2011-04-18 07:03

Labai jau praėjusį savaitgalį visi įvairiausius gerus darbus "DARĖM", tai ir savo mieląjį ŽK pamiršom. Tenka tai gerbiamieji, gėdingai prisipažinti. Bet "taisytis" niekada ne vėlu.
Linkiu visiems rimties ir susikaupimo prieššventinę savaitę.
Palikti komentarą
  1. * - žvaigždute pažymėtus formos laukus užpildyti būtina!



A. Macijausko premija
Nmedia 2010

Naujausios temos

Populiariausios temos

Karštos diskusijos

Nauji komentarai

© 2009 - 2012 VšĮ „Žurnalistika kitaip“. Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką VšĮ „Žurnalistika kitaip“ sutikimą.