7 priežastys, kodėl turėtumėte pasirinkti SEO paslaugas

SEO paslaugos ne tik suteikia galimybę didinti įmonės žinomumą, bet ir didinti pelną. Todėl SEO renkasi nemaža dalis įmonių. Visgi kai kurios iki šiol žiūri į SEO nepatikliai. Nepaisant to, kiek daug naudos teikia šios paslaugos, kai kurie bijo investuoti į SEO, nes kartais investicijos neatsiperka. Tačiau, ar kada susimąstėte, kokią naudą teikia SEO paslaugos?

1. SEO padidina internetinės svetainės lankomumą

Internetinės svetainės optimizavimas leidžia jums padidinti lankomumą. Nustebsite, tačiau daugelis nišų yra net labai konkurencingos Google paieškoje. Todėl nemažai šansų, jog pakilus pozicijoms, ateis ne keliais šimtais, o tūkstančiais daugiau lankytojų. Žinoma, kuo daugiau lankytojų, tuo daugiau pardavimų.

2. Google organinė paieška neretai tampa pagrindiniu klientų šaltiniu

Kaip ir minėjome, iš Google paieškos gali ateiti ypač daug lankytojų. Neretai pasitaiko, jog būtent lankytojai iš Google paieškos tampa pagrindiniu pajamų šaltiniu.

3. SEO dėka pas jus lankysis tikslinė auditorija

Nepaisant to, jog kai kurios reklamos nėra brangios, pavyzdžiui, Facebook, TikTok, jos nėra dažnai naudingos, kadangi neatveda tikslinės auditorijos. Žinoma, reklama atveda susidomėjusius pirkėjus, tačiau tai nereiškia, jog ši prekė jiems reikalinga ir jie būtinai ją nupirks. Neretai žmonės ateina, kadangi jiems smalsu ir tuomet išeina. Visgi už peržiūra reikės sumokėti. Taigi tokios reklamos atveda didelį lankytojų srautą, tačiau kur kas mažesnį pelną, tuo tarpu SEO atveda ne tik daug lankytojų, bet ir nemažai pardavimų.

4. Pirkėjai labiau pasitiki įmonėmis iš organinės paieškos, nei reklamos

Ar jūs pasitikite reklamuojamomis prekėmis? Greičiausiai į jas žiūrite atsargiai. Deja, bet daugelis bijo pirkti prekes, jeigu elektroninė parduotuvė nėra žinoma ir tiesiog pamatė ją reklamoje. Kadangi sukčių šioje srityje daug, žmonės atidūs ir nepasikliauja bet kuriais pirkėjais. Todėl nenustebkite, jeigu iš reklamos atėję žmonės bijos iš jūsų pirkti prekes. Kadangi pirkėjai pasitiki organine paieška, SEO dėka su tuo susidurti nereikės.

5. Daugelis klientų prieš pirkdami prekes, jų ieško Google

Google organine paieška pasitiki daugelis pirkėjų, todėl prieš pirkdami bet kokią prekę, dažnai patikrina ją internete, jog sužinotų kainą.

6. SEO pigiau, nei daugelis internetinių reklamų

Internetinės reklamos kainuoja skirtingai, tačiau kai kurios jų yra labai brangios, jeigu atsižvelgtumėte į atsiperkamumą. Nepaisant to, jog SEO kainuoja brangiai, ji atsiperka su kaupu, todėl tai viena iš pigiausių reklamų. Tuo tarpu kitos reklamos kainuoja pigiau, tačiau jų nešamas pelnas kur kas mažesnis, todėl didžioji dalis uždarbio keliauja ne į kišenę, o reklamos padengimui.

7. SEO nėra trumpalaikė reklama

Jeigu pasirinksite SEO, tuomet galėsite nebrangia reklama džiaugtis daug metų, net ir tuomet, kai nebemokėsite už SEO paslaugas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>