Ką dera žinoti norint parduoti mišką?

Misku projektaiUAB „Miškų projektai“ – prekyba malkomis, miškotvarkos projektų ruošimu, medienos pirkimu, miškų vertinimu, jų kirtimu, tvarkymu ir kitomis paslaugomis užsiimanti įmonė. Visoje Lietuvos teritorijoje dirbantys ir miškus superkantys „Miškų projektai“ garantuoja kokybiškas, profesionalias paslaugas, o pasiūlyta miško pirkimo kaina visuomet yra patraukli ir teisinga. Sklandžiai vykdydami miško pardavimo – pirkimo procedūrą, įmonės darbuotojai visais leidimais ir reikalingais dokumentais pasirūpina patys, todėl jei sugalvojote, kad parduodu mišką, rekomenduojama kreiptis į profesionalus, puikiai žinančius šio proceso subtilybes.

Nustatant miško pardavimo kainą, būtina atsižvelgti į situaciją rinkoje ir kitus faktorius kaip miško vietovė, regionas, privažiavimas prie jos, augančių medžių rūšys, jų tankumas, būklė, amžius ir pan. Norint pirkti mišką kirtimui, būtinas miškotvarkos projektas ir leidimas. Jei šių dokumentų neturite, ne bėda, nes „Miškų projektai“ jais pasirūpins, o tuomet bus galima pradėti pirkimo – pardavimo eigą. Pasirašius sutartį yra atsiskaitoma iš karto, todėl parduodantiems mišką klientams nereikia laukti ateinančias savaites ar mėnesius, kol bus išmokėta sutarta suma. Jeigu yra parduodamas miškas kartu su žeme, įmonė gali pasirūpinti ir šiais leidimais, o klientams nereikės rūpintis iškirsto miško apželdinimu ir GPM.

„Miškų projektus“ pirkimui labiausiai domina brandūs miškai, užimantys didelius plotus, tačiau įmonė neatsisako pirkti ir kitokių tipų miškų. Viena pagrindinių įmonės veiklų – miškų kirtimas. Pasirūpinama miškotvarkos projektu, leidimais, o su klientu, parduodančiu mišką, atsiskaitoma dar prieš pradedant vykdyti kirtimo darbus. Jeigu yra parduodamas miškas su žeme, būtina kreiptis į notarą, nes tai – teisinis procesas. Tiek žemė, tiek miškas su visa jos mediena tokiu atveju atitenka naujam mišką perkančiam savininkui. Pardavus mišką jo apželdinimu ir tolimesnėmis investicijomis turės rūpintis naujasis savininkas.

Įmonė teikia nemokamas konsultavimo paslaugas visiems, susidomėjusiems miškininkystės klausimais, o į „Miškų projektus“ galima kreiptis telefonu, trumpąja žinute, elektroniniu paštu arba užpildžius specialią užklausos formą įmonės tinklapyje. Tokiu atveju su visais susidomėjusiais bus susisiekta 24 valandų bėgyje.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>