Dešimt geriausių būdų nešioti auksinį vestuvinį žiedą

ŽiedasTikimės, kad jūs taip pat džiaugiatės savo vestuvių diena, kaip ir mes! Santuoka yra jaudinantis gyvenimo etapas, ir jūs norite, kad apie tai sužinotų visas pasaulis. Nors vestuvinį žiedą nešioti įprasta, jis vis tiek yra dviejų žmonių įsipareigojimo ir pasitikėjimo simbolis. Tą akimirką, kai ant piršto užsidėjote deimantą, ji tapo jūsų amžiams. Tad kodėl gi nepadarius taip, kad jis spindėtų kaip niekada anksčiau? Nesvarbu, ar turite auksinį vestuvinį žiedą, ar jį gavote dovanų, štai dešimt būdų, kaip dėvėti vestuvinį žiedą, kad jis būtų dar ryškesnis:

Ideali vieta vestuviniam žiedui nešioti yra ant dešinės rankos. Tradiciškai žiedas nešiojamas ant kairės rankos, nes ji laikoma "silpnesne" ranka. Tačiau šiais laikais tai neaktualu, nes abi rankos naudojamos kasdienėje veikloje. Nepaisant to, žiedą nešiojant ant dešinės rankos, žiedas gali tarnauti ilgiau. Kodėl? Todėl, kad bevardis pirštas yra ilgiausias jūsų kūno pirštas ir yra labiau linkęs į pažeidimus. Jei nusprendėte žiedą nešioti ant dešinės rankos, galite tiesiog kartkartėmis pasukti ranką ir pirštą, kad išvengtumėte pažeidimų. www.silvera.lt didelis asortimentas.

Žiedą derinkite prie vestuvinės aprangos.

Jei jūsų vestuvinė apranga yra auksinė, kodėl gi vestuvinio žiedo nedėvėti kartu su ja? Jis ne tik derės prie aprangos, bet ir puikiai atrodys, kai būsite prie altoriaus. Taip pat gera idėja žiedą nešioti, kai lankote sutuoktinio tėvus. Tai padės jums užmegzti ryšį su šeima.

Prie žiedo pridėkite kitų metalų.

Kitas būdas suteikti žiedui spindesio – pridėti prie žiedo kitų metalų. Auksas yra klasikinis metalas, tačiau jis naudojamas jau tūkstančius metų. Atsižvelgiant į tai, visiškai priimtina žiedą papildyti kitais metalais, pavyzdžiui, sidabru, platina ar net 18 karatų auksu. Yra daug įmonių, kurios leidžia jums išgraviruoti ant žiedo žinutę arba kitus raštus.

Palikite žiedą nuogą, kad jis atrodytų nesenstantis.

Tai gali skambėti kiek neįprastai, tačiau tai yra būdas padaryti jūsų žiedą nesenstantį. Tradiciškai vestuviniai žiedai puošiami deimantais, rubinais arba smaragdais. Tačiau šiais laikais daugelis žmonių vestuvinius žiedus nešioja nepuošdami jų jokiais brangakmeniais. Tai gali skambėti šiek tiek keistai, tačiau tai vienas geriausių būdų nešioti žiedą. Palikę žiedą nuogą, galite jį nešioti prie bet kokios jums patinkančios aprangos. Nesvarbu, ką dėvite, jei tik tai nepažeidžia žiedo. Kai žiedo nenešiojate, jį taip pat galite laikyti dėžutėje ar net stalčiuje. Taip jūsų žiedas taps dar amžinesnis ir nepavaldus laikui.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>