Kaip išvalyti virtuvę

BBCJeigu norite turėti gražius namus, gražią virtuvę, reikės profesionalių baldų, dizainerio patarimų ir jūsų asmeninio tvarkingumo. Baltic baldų centras jums padės surasti geriausius baldus virtuvei, nes ten jus pasitiks platus virtuvės baldų pasirinkimas. Čia pat galėsite gauti ir interjero specialisto konsultaciją. Beliks sunkiausia dalis – gyvenimo eigoje sugebėti išlaikyti tokią virtuvę, kokia ji buvo nuo pat pradžių. Tai tas pats, kas laikytis dietos turint savo trenerį ir dietologą, o jau tikslą pasiekus – patiems tvarkytis su gyvenimu savaip. Taip pat yra ir su savo namų išlaikymu. Pirmiausiai baldų salonai, dizaineriai jums padeda suformuoti nuostabų virtuvės interjerą, o vėliau jūs jau patys demonstruojate, kaip jums sekasi jį išlaikyti. Taigi, kaip jums sekasi? Gal jau atėjo laikas daryti generalinį virtuvės tvarkymą? Jeigu taip, štai patarimai, kurie pravers tvarkantis. Tai ir savotiškas virtuvės tvarkymo planas, kad ši išliktų graži ir tvarkinga.

Pagrindinis tvarkymasis

Pirmasis žingsnis, nuo ko visada verta pradėti – tai nuo viryklės išvalymo. Ar tai būtų elektrinė, ar dujinė viryklė, o gal tiesiog kaitlentė, tačiau ją verta valyti tuojau pat, o taip pat ir kaskart pasigaminus valyti. Žinoma, niekas nemėgsta jos valyti, kadangi ten visur prilenda nešvarumų ir norint juos išvalyti, reikia pakelti kai kuriuos dangtelius, užeiti už kai kurių detalių ir t. t. Išvalykite viską, o seniai nevalytas groteles įsidėkite į vonią, šiek tiek užmerkite. Tikriausiai bus prisvilę įvairių senų maisto likučių, juos pamirkykite, o paskui nuvalykite su valikliais. Taip pat nepamirškite ir išvalyti tas vietas, kur yra viryklės jungikliai, jie būna apibėgę. Juos reikia nuimti ir taip pat apvalyti. Žinoma, išvalykite ir viską orkaitėje. Kuo svarbus viryklės valymas? Tuo, kad joje nuolat kepame, verdame ir kaskart karštis svilina visus nešvarumus, po namus pasklinda ir bjaurus kvapas. Tai tikrai nepuošia virtuvės ir gali sugadinti net ir stilingiausią jos interjerą.

Kitas žingsnis

Kitas žingsnis valant virtuvę – tai šaldytuvo išvalymas. Irgi vienas iš nemaloniausių dalykų, tačiau taip pat labai būtinas. Jeigu to nepadarysite, ilgai dar teks kęsti nešvaraus, pridžiuvusio, pribėgusio ir priplėkusio šaldytuvo kvapą, o kartu jį įgis ir kiekvienas ten padedamas naujas produktas. Taigi, suvalgykite viską, o tada šaldytuvą ištirpdykite, tada išvalykite, vėl viską sudėkite. Nepamirškite išvalyti virtuvės spintelių, grindų, stalčių, nuvalyti visų paviršių.

1 comment on “Kaip išvalyti virtuvę

  1. Virtuvės valymas dažnai moteriai yra didžiulė kankynė. Ne tik išsausėja rankos, bet ir susigadina manikiūras. Žinoma, norint išlaikyti laką ant nagų ilgiau reikia rinktis gelinį lakavimą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>