Kaip savo skelbimą padaryti matomą

Kartais į internetą įdėti skelbimai gali ten „kaboti metų metus ir niekam jie nebus įdomūs, o į jūsų prašymus niekas neatsilieps. Jeigu ten skelbiate apie kažką, kas jums patiems neaktualu, tuomet jokio skirtumo. Tegul būna ten amžinai ir niekam netrukdo, bet ir naudos jokios neteikia. Bet jeigu norite skubiai kažką parduoti, rasti darbuotoją, pasamdyti, pasisamdyti, paskelbti apie sezonines savo paslaugas ir pan. – reikia stengtis, kad skelbimo matomumas būtų puikus, o žinomumas – dar puikesnis. Kokiais būdais galima padidinti savo skelbimo žinomumą, reitingus ir efektyvumą?

Rinkitės tikslinį skelbimų portalą

SkelbimaiVisų pirma, ne visi skelbimai vienodi, ne visi orientuoti į vienodas auditorijas. Pirmiausia reikėtų tiksliai sugalvoti, į ką tas jūsų skelbimas – pranešimas orientuotas. Juk tikrai ne į visus. Gal teikiate kažkokias paslaugas, tuomet reikėtų skelbimą dėti į paslaugų reklamos portalą. Gal pardavinėjate sensa auto dalis, todėl vertėtų dėti į senų žmonių skelbimų laikraštį savo žinutę ir pan. Aišku, geriausia visada rinktis tokius skelbimų portalus ir skelbimų vietas, kur nereikėtų mokėti už patį skelbimo įdėjimą, o tokių portalų tikrai yra ir jie darosi vis populiaresni.

Pirkite skelbimo paryškinimo priemones

Tad jeigu skelbimai nemokami ir yra, pinigų reklamai vis tiek turėsite galimybę išleisti. Tai aktualu žmonėms, kurie nori, kad jų žinia itin greitai pasklistų. Kad žmonės kuo greičiau imtų matyti jų siūlomas paslaugas ir kuo greičiau sužinotų visą tiesą. Taigi, jums teks pirkti pirmiausia skelbimo paryškinimo paslaugas. Galima susimokėti už skelbimo iškėlimą į viršų, taip pat galima pirkti skelbimo reklamą tiesiog paryškinant jį tam tikra spalva. Pirkite šiuos elementus ir galėsite labai greitai pamatyti, kaip staiga iš mažai pastebimo skelbimo jūsų skelbimas iškils į populiariausiųjų gretas.

Išbandykite kelias skelbimų vietas

Jeigu randate nemokamų skelbimų portalų, tai neapsiribokite vienu. Kas žino, į kokius skelbimų portalus nueis jūsų potencialūs skelbimo adresatai. Pabandykite skelbtis keliose vietose skirtingais žodžiais. Naudokite informatyvius, tačiau ne per ilgus tekstus. Nurodykite pačią svarbiausią informaciją, taip pat nepamirškite ir itin kokybiškų, gerų nuotraukų. Būtent nuotraukos paverčia pardavinėjamus daiktus ar teikiamas paslaugas išskirtiniais, nes jos parodo iš dalies kokybę. Kita vertus, jos gali ir apgauti, tad net jeigu bandote parduoti vidutiniškai atrodantį daiktą, su geromis nuotraukomis jūs galite jį parduoti daug brangiau. Naudokite socialinius tinklus ir ten taip pat dalinkitės savo skelbimais.

1 comment on “Kaip savo skelbimą padaryti matomą

  1. Labai gerai veikia skelbimų lentos laiptinėse. Dažniausiai visi namo/laiptinės gyventojai juos skaito.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>