Mano istorija – kaip dėklas apsaugojo telefoną

Kartais labai džiaugiatės, kad savo laiku iš http://www.deklai.lt/ ar kitos parduotuvės nusipirkote tikrai gerą telefono dėkliuką? Tai suprantama, kadangi telefono dėklas yra toks dalykas, kurį būtina visuomet turėti. Kai neturime, galime ir pagailėti kelių eurų, galvoti – ai, kažkada vėliau, kaip nors… Tačiau tai iš tiesų labai svarbus dalykas. Ir supranti jo tik dviem atvejais: kai telefono dėklas išgelbėja jo „gyvybę“, arba kai po lengvo smūgio telefonas dūžta, o tuomet tenka gailėtis, jog anksčiau nepasirūpinai jo saugojimu ir nenusipirkai dėklo… Šį kartą – linksmesni, laimingai pasibaigę pasakojimai apie tai, kaip žmonėms pasisekė, kad jie visgi laiku nusipirko ir panaudojo dėklus.

Krito nuo stalo

Dėklai internetuAugustė pasakoja, kad iš https://www.telefonu-deklai.lt/ naujam telefonui nusipirko dėkliuką. Laukė jo 3 dienas, kol gavo į namus. Tuomet 4 dieną telefonas stipriai krito. „Kai atsikeliu labai anksti, pavyzdžiui, 7 ryto kartais tenka atsikelti, kartais kažkaip tiesiog tarsi nesuvokiu, nekontroliuoju kūno. Rankos kaip ne savos, juda, makaluojasi. Numetu tai kavą, tai rūbus išvirkščius apsirengiu. Tuomet esant blogai koordinacijai tikrai galiu pridaryti ir daugiau žalos. Laimė būna, jeigu nepridarau. Taigi, tuo metu tiesiog buvo taip, kad telefonas buvo padėtas ant stalo prie kompiuterio, aš atsisėdau, alkūne užkliudžiau ir jis krito. Kaip gerai, kad buvo su dėkliuku, nes krito ant keramikinių plytelių. Tikrai paprastai telefonas to nebūtų atlaiką“, – prisimena ji.

Krito iš kišenės, pasilenkus

Monika prisimena, kaip telefonas krito universitete ant betono grindų. „Bėgau į paskaitą, vėlavau 5 mintutes. Staiga pamačiau, kad iškrito ant grindų raktai. Lenkiausi pasiimti, ir tada iškrito ir telefonas iš palto kišenės. Tai buvo taip kvaila, ir kodėl aš sau leidau taip daryti? Bet galų gale, turi pasakyti sau, kad dėl savo žioplumo kartais nieko neina pakeisti… Taigi, teko susitaikyti su visu tuo ir nusipirkti papildomai dar ir grūdintą stiklą. Mat tada telefonui nieko neatsitiko – jis krito kampu, buvo su geru silikono dėkliuku. Paskui nukritus jis liko sveikas. O jeigu būtų kritęs ekranėliu? Labai baisu, kai pagalvoji. Dėl to aš tikrai itin džiaugiuosi, kad viskas būtent taip pavyko, nusipirkau ir ekranėlį ir tikiuosi, tokie incidentai nepasikartos“, – prisimena ji.

Sutraiškė džinsų dalis kišenėje

Justas pamena, kad telefonas kartą buvo tiesiog sutraiškytas džinsų kišenėje. „Įsidėjau, kad apsaugočiau, o ten buvo kažkokia kieta metalinė detalė, ir aptraiškė, bet tik dėkliuką“, – prisimena jis.

1 comment on “Mano istorija – kaip dėklas apsaugojo telefoną

  1. Jeigu perkate telefonui dėklą siekdami apsaugoti jį nuo dužimo, tai kodėl neparkame antivirusinių sistemų? Jos ne ką mažiau svarbios- saugo Jūsų telefono operacinę sistemą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>