Mitai ir faktai apie irigatorius

IrigatoriusNuostabi šypsena žmogui gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Natūralu, kad žmonės investuoja didelius pinigus, kad tik pavyktų kasdien šypsotis labai plačiai ir tuo pačiu tik su nuosavais, sveikais dantimis. Tiesa, šiuo metu yra labai daug priemonių, kurios gali padėti Jums atrodyti puikiai. Ir irigatorius – viena iš tokių sistemų.

Tiesa, irigatorius labai dažnai apipintas įvairias mitais, kurie trukdo suprasti šio tipo sistemos naudą. Kad pavyktų išvengti neteisingos informacijos – pateiksime dažniausiai pasitaikančius mitus, kuriuos paneigti geriausiai gali tie, kurie jau ne vienerius metus džiaugiasi tokia sistema.

· Mitas – irigatorių kainos gąsdina.

Kai kurie galvoja, kad tokia gera sistema, kuri gali garantuoti, kad Jūsų šypsena bus sveika ir graži, kainuoja labai daug. Taip, kainuoja daugiau nei dantų šepetukas, tačiau ir tarnauja ilgai, galiausiai, vieną sistemą gali naudoti visa šeima.

· Mitas – viena sistema vienam žmogui.

Kaip jau supratote – viena sistema gali apsitarnauti net keliems žmonėms, o tai yra labai puikus būdas sutaupyti. Pavyzdžiui tokiu atveju, kai naudojama bus vienos šeimos narių. Tokiu atveju tik reikalingi atskiri antgaliai, kurie pasirenkami pagal kiekvieno žmogaus burnos būklę.

· Mitas – irigatoriai reikalauja labai daug laiko.

Kai kurie taip pat bijo, kad šio tipo sistemos reikalauja labai daug laiko. Tiksliau, kad kiekvieną vakarą reikės atlikti procedūras, kurioms reikia valandos arba kelių. Tikrai ne. Šiuo metu kuriamos tokios sistemos, kurios sėkmingai valo tarpdančius, tačiau taip pat procesas gana greitas ir paprastas.

· Mitas – kiniška alternatyva tokia pat gera kaip ir sertifikuota.

Tikrai ne. Šiuo metu rinkoje pasirinkimas yra labai platus. Tai rodo, kad galima rasti ir sertifikatus gaminius, kurie yra geros kokybės ir tarnauja našiai ir tuo pačiu tokius, kurie dažniausiai ne tik greitai genda, tačiau taip pat ir nuvilia savo kokybe.

· Mitas – jiems laikyti reikia daug vietos.

Tai dar vienas mitas, kurį paneigti yra gana paprasta. Jie tikrai nėra dideli, tad vonioje nesunkiai rasite vietą, kur jie gali būti laikomi. Svarbiausia – gera kokybė. O visa kita tik smulkmenos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>