Naujo būsto įsigijimas Vilniuje – NT brokeriai pataria, į ką atkreipti dėmesį

Naujų namų pasiūla sostinėje žavi plačiu savo pasirinkimo spektru. Vis dėlto, NT brokeriai primena, kad naujo būsto įsigijimas Vilniuje turėtų būti paremtas racionaliu galimybių įvertinimu. Gerai pagalvokite, koks būstas atitiktų jūsų (ir jūsų šeimos) lūkesčius, tuo pačiu objektyviai apgalvodami savo finansinę situaciją – net ir tuomet, jei svajonių namams ketinate imti paskolą, nereikėtų galvoti apie itin brangų būstą, už kurį mokami pinigai stipriai keistų įprastą jūsų šeimos buitį. Iš kitos pusės, investuodami į aukštos kokybės namus būsite ne tik patenkinti savo gyvenimo kokybe, bet ir galėsite tikėtis didesnės investicijų grąžos.

Nekilnojamojo turto brokeriai pastebi, kad daugelis pirkėjų, svajodami apie naujus namus, pamiršta vadovautis logikos ir racionalaus mąstymo principais. Dėl šios priežasties neišvengiama itin brangių klaidų. Kad būtumėte patenkinti priimtu sprendimu ir naujuoju pirkiniu džiaugtumėtės ne vienerius metus, turite nepasiduoti emocijoms ir visų pirma įvertinti išorinius būsto sprendimus. Svarbiausieji – namų lokacija, būsto dydis ir išplanavimas bei naujųjų namų kaina.

1. Būsto lokacija

Amber cityPirkdami būstą investuojate į savo ateitį, todėl turite būti tikri, kad jūsų susižavėjimas nauju butu nėra laikinas. Brokeriai pastebi, kad bene svarbiausias aspektas, kurį privalu įvertinti, – naujųjų namų lokacijos vieta. Iš gyvenamosios vietos turite patogiai pasiekti tiek darbovietę, tiek prekybos centrus ir kitas lankytinas vietas. Turėtumėte įsitikinti, kad daugiabutis yra patogioje erdvėje, kurią galėsite pasiekti tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Žinoma, tam tikrose situacijose gali būti, kad viešasis transportas iki jūsų namų nevažiuos (paprastai su šia problema susiduria nuosavus namus užmiestyje perkantys gyventojai), tačiau tokiu atveju turite būti tikri, kad privataus transporto naudojimas nesukels rūpesčių.

2. Būsto dydis

Kitas svarbus aspektas – pasirinkto būsto dydis ir išplanavimas. Šiuo atveju kvadratūra negali atlikti lemiamo vaidmens. Kartais nedidelis butas gali būti išplanuotas taip funkcionaliai ir patogiai, kad gyvendami nejusite jokio diskomforto dėl vietos stokos. Iš kitos pusės, gali būti ir atvirkščiai – sumokėję už itin erdvų butą, jame jausitės nepatogiai. Tai reiškia, kad visais atvejais turėtumėte išlikti racionalūs ir objektyviai įvertinti buto išplanavimą. Be to, vertindami būsto dydį, nepamirškite pagalvoti apie savo ateitį, pvz., galbūt galvojate apie šeimos pagausėjimą, todėl jums reikės didesnės erdvės būsto.

3. Būsto kaina

Galiausiai, būtina įvertinti kainos ir kokybės santykį. Turite būti tikri, kad šis būstas yra jums įperkamas. Jei ketinate imti paskolą, apskaičiuokite, kokias mėnesines įmokas turėsite mokėti, ar galėsite sau tai leisti. Jei abejojate, pasitarkite su bankų ar kredito unijų konsultantais, taip pat verta pasikalbėti su privačiu finansininku, kuris padėtų priimti racionaliausią sprendimą.

1 comment on “Naujo būsto įsigijimas Vilniuje – NT brokeriai pataria, į ką atkreipti dėmesį

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>