Į ką atkreipti dėmesį perkant šunų maistą?

Nors gali atrodyti, kad tai nesudėtinga veikla, pirkti šunų maistą gali būti daug sudėtingiau, nei manote. Renkantis tinkamą šunų ėdalą yra daugybė veiksnių, o žinojimas, į ką atkreipti dėmesį, yra pirmas žingsnis priimant pagrįstą sprendimą. Kadangi siūloma tiek daug skirtingų šunų ėdalo rūšių, išsirinkti tinkamą ėdalą gali būti sudėtinga. Norite, kad jūsų augintinis gautų jam reikalingų maistinių medžiagų, tačiau jo nepermaitintumėte ir neišleistumėte per daug pinigų, todėl šio vadovo skaitymas padės jums susigaudyti maisto gyvūnams pirkimo subtilybėse. Čia paaiškinsime keletą svarbiausių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį perkant šunų maistą, taip pat pateiksime keletą alternatyvų, kurias galbūt verta apsvarstyti vietoj jo. Lenda.lt ir rinkos naujienos.

Į ką atkreipti dėmesį perkant šunų maistą?

MopsasYra keletas svarbių veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti pirkdami šunų maistą. Čia apžvelgsime keletą svarbiausių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. – Mityba – Pirmas dalykas, kurį turite patikrinti, yra maisto maistingumas. Turėtumėte siekti pirkti maistą, kuriame yra jūsų šuniui reikalingų maistinių medžiagų. Jei šeriate šunį, kuris ypač gerai ėda tam tikrą maistą, pavyzdžiui, darbinės ar sportinės veislės šunį, jums gali tekti įsitikinti, kad maiste yra šių specifinių maistinių medžiagų. Tarp svarbiausių maistinių medžiagų, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, yra baltymai, riebalai, vitaminai ir mineralai. Gerame šunų ėdale turėtų būti ne mažiau kaip 25 % baltymų ir 4 % riebalų, taip pat sveikas vitaminų ir mineralų kiekis. Jei jūsų perkamas ėdalas šių medžiagų neturi, galite apsvarstyti galimybę šerti šunį kuo nors sveikesniu.

Kaip sužinoti, ar mano šuns maistas yra maistingas?

Nors maistingumas šunų ėdale yra vienas iš būdų patikrinti, ar ėdalas pakankamai maistingas, tai nėra vienintelis būdas. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kiek maistingas yra maistas. Maisto apdorojimo būdas gali turėti įtakos jo maistinei vertei. Pavyzdžiui, ekstruzijos būdu susidaro ilga, plona molekulė, kuri sunkiau virškinama, o ekstruzijos būdu susidaro platesnė molekulė, kuri yra lengviau virškinama. Pirkdami šunų ėdalą turėtumėte atkreipti dėmesį į naudojamo proceso tipą. Pavyzdžiui, ekstruzijos procesas yra sveikesnis nei kiti apdorojimo būdai, pavyzdžiui, daiginimas ar fermentacija. Galite atkreipti dėmesį į etiketes, kuriose nurodytas apdorojimo proceso tipas.

Kaip dažnai turėtumėte pirkti šunų maistą?

Tai priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų šuns amžių, dydį ir aktyvumo lygį. Jei norite būti saugūs, turėtumėte siekti šunį ėdalu maitinti penkias dienas per savaitę. Penki yra geras skaičius, nes taip užtikrinama, kad jūsų šuo gaus jam reikalingų maistinių medžiagų, o kartu jis nebus permaitinamas. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems šunims gali reikėti ėsti dažniau, o kitiems – rečiau.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>