Renkantis laiptų turėklus trappe gelender – svarbiausia saugumas

Dažnas iš mūsų kiekvieną dieną leidžiamės žemyn bei kylame aukštyn laiptais. Toks jūdėjimo būdas yra tapęs visiškai natūraliu, su kuriuo susiduriame kiekvieną dieną einant į biurą, grįžtant į namus, prekybos centruose ir kitose vietovėse. Tačiau nevisuomet pagalvojame, ar laiptais keliaujame saugiai? Galbūt net nepastebėjome, jog ką tik nulipome laiptais, kurie neturėjo turėklų? Tai gali būti itin pavojinga, taigi kaip pasirinkti saugius laiptus bei turėklus jūsų namuose?

RekkverkTurėklai, kitaip vadinami rekkverk, yra būtini kiekvieno mūsų namuose, norint išvengti nelaimių ir nelaimingų atsitikimų. Turėklams yra taikomi tokie reikalavimai: būtinumas atlaikyti žmonių svorį, turėklai rekkverk negali judėti, klibėti. Laiptų turėklai trappe gelender turi būti ypač saugūs, kai namuose gyvena vaikai. Specialistai nerekomenduoja įsigyti horizontaliai suskirstytų turėklų, nes tokiu atveju padidėja tikimybė vaikams susižeisti ir gauti traumas. Trappe gelender laiptų turėklai gali būti įvairaus dizaino, skirtingų atspalvių, todėl su specialistų pagalba įrenginėjant namus, rasite optmaliausią namų interjerui tinkantį sprendimą.

Taip pat renkantis laiptus yra būtina atsižvelgti į jų slidumą. Laiptai dėl tos pačios nelaimingų atsitikimų priežasties negali būti slidūs. Keramikinių plytelių, akmens ar kitokios panašios medžiagos laiptai rekomenduojami laukui, o namuose patariama rinktis visiems įprastus medinius laiptų paviršius. Įsirengus namuose laiptus, nepamirškite ir apšvietimo. Laiptus apšviečiančios specialios lempos, LED apšvietimas ar pan., leis matyti, kur statote kojas ir taip ženkliai sumažinsite galimą pavojingų situacijų skaičių. Laiptai, ant kurių ištiesta kiliminė danga nebėra populiarus pasirinkimas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Nors ji sumažina dangos slidumą, tačiau greičiau dėvisi, jai tampa reikalinga papildoma priežiūra ir papildomos lėšos. Taigi, prieš renkantis, iš kokios medžiagos pagamintus laiptus norėsite įsigyti, atkreipkite dėmesį ir pasidomėkite, ar šie nereikalaus papildomos priežiūros. Nepamirškite, jog renkantis laiptus ir laiptų turėklus trappe gelender, svarbiausia – saugumas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>