2015 m. rugpjūčio 01 d., Šeštadienis

Įžymybės kitaip

Tortų puošybos meistrė Diana verčia klausti „O tai tikra ir valgoma?“

2011 m. liepos 05 d., Antradienis
Diana Sysienė

Diana Sysienė (Nuotr. iš asmeninio archyvo)

Vieniems gabalėlis torto padeda išvaikyti niūrias mintis, kitiems – prisideda prie gimtadieninių norų išsipildymo, o vilnietei Dianai Sysienei jos hobis – tortų kepimas ir jų puošyba – jau tapo vizitine kortele. Kaip teigia akis Dianos iškeptų tortų nuotraukose ganantieji, neaišku ar tai maistas, ar menas, tačiau jo „veiklioji medžiaga“ užtikrina pačią geriausią nuotaiką net nepaskanavus įspūdingų gaminių.

Beprotiška kantrybė mainais į blizgančias iš džiaugsmo akis

Dianai tortų kepimas ne naujiena – šis pomėgis ją lydėjo nuo paauglystės, tačiau pasidomėti tortų puošyba privertė nusivylimas tortų parduotuvėje užsisakytu gaminiu: „Užsakiau Mikę Pūkuotuką, o gavau meškiuką.“ Todėl maždaug prieš metus ėmusi ieškoti informacijos apie tortų puošybą, Diana negali sustoti iki šiol.

Tortas mamytei

„Pirmas mano tortas – Kempiniukas. Tai buvo vykęs bandymas, kuris įtraukė į šią veiklą. O dabar noriu išbandyti kažką naujo. Galbūt todėl ir žmonėms tai patinka, nes kai darau tortą, įdedu visą save, visą savo kruopštumą, visą savo kantrybę. Mėgstu išbaigtumą“, pasakoja neįprastą pomėgį turinti ir jį tobulinanti vilnietė.

Jono lobis

Giminaičius ir draugus kulinariniais šedevrais lepinanti moteris teigia, jog geriausi kritikai ir vertintojai yra vaikai: mažieji daugiausia idėjų iš animacinių filmukų pažeria, mažiausius netikslumus torto detalėse pastebi, o ir rezultatu labiausiai džiaugiasi: „Geriausia yra vaikų reakcija – laksto, prie torto nieko neprileidžia, akys žiba, džiaugiasi, krykštauja. Tai yra gražiausias ir geriausias įvertinimas.“

Vyšnia

Meno kūrinys ar maistas?

Tortų puošyba besidominti moteris teigia, jog bet koks darbas prasideda nuo idėjos ir vizijos, o po to maždaug savaitę vyksta pasiruošimas, gaminamos detalės, kurios privalo būti tikroviškos ir įspūdingos. „Detalės, figūrėlės - pats vaikų džiaugsmas paimti ir suvalgyti. Juk visos detalės yra valgomos! Išskyrus vielutę, ant kurios skraido drugeliai, ir atlasines juosteles – bet tai detalės, vizualiai atrodančios nevalgomos“, dvejones dėl puošybos akiai, o ne skrandžiui išvaiko Diana.

Futbolo kamuolys

Paklausta ar tai maistas, ar menas, moteris ima svarstyti, kad maistas virsta menu, tad ir tortai – savotiškas menas.

Prakalbusi apie vieno torto gaminimo – puošybos trukmę, Diana ima skaičiuoti: „Pavyzdžiui, tortas „Jono stiprusis“: biskvitai – dvi valandos, sutepimai - pusantros valandos, padėkliukų paruošimas – pusvalandis, torto paruošimas aptepimui – pusvalandis, masės paruošimas – pusvalandis, puošimas – keturios valandos. O tortas dar turi subręsti. Kai kuriems reikia bręsti net tris paras.“

Ramunėlės

„O puošiant kiek visko būna: tenka glajų nuimti ir iš naujo dėti, figūrėlės krenta, kai ką maskuoji, kai kur plyšta – gerai, kad tortas nėra kritęs“, apie ne taip lengvai pasiekiamą, rodos, tobulą rezultatą pasakoja moteris.

Diana neslepia, kad gimti tokiems meno šedevrams leidžia šūsnis įmantrių figūrėlių, formelių ir kitų svarbių, tačiau Lietuvoje neparduodamų, konditerijoje naudojamų prietaisų. „Lietuvoje formelės – problema, todėl žvalgausi internete ir siunčiuosi jas. Tokia pati padėtis ir su padėklais. Lietuvoje šių prekių pasiūla minimali, o vaizdas – senas, vienas ir tas pats. Norisi naujovių, pasižiūrėjus į Vakarus, norisi tą patį iš karto turėti, iš karto bandyti.“

Lėlė

Tačiau pagyrų Diana negaili maisto produktams, kurie gana aukštos kokybės, todėl leidžia užtikrinti ne tik gražų vaizdą, bet ir puikų skonį: „Torto receptūra – mano fantazija, improvizacija ir jokių svėrimų. Svarbiausia, kad maisto produktai geri, būtinai natūralūs, kuo mažiau priedų. Juk dažniausiai užtenka vanilės ir citrinos rūgšties. Noriu maksimumo – noriu gauti ir skonį, ir grožį.“

Svajonėse – jauki krautuvėlė

„Ši niša nėra laisva. Vien sostinėje daug tortų kepyklėlių, parduotuvių, tačiau dažnai žmonės sako nusiviliantys jų gaminiais. Tai natūralu – vieniems pataiko įtikti, kitiems – ne, tačiau pati svajonės pomėgį paversti verslu neatsisakau“, svarsto Diana.

Šias moters svajones dar labiau stiprina ypatingai jaučiamas puošnių, nestandartiškų tortų poreikis: „Jau ateina supratimas, kad tortas turi būti ir gražus, ir skanus. Sakoma, kad taip nebūna – būna arba skanus, arba gražus. O reikia ir to, ir to.“

Jono stiprusis

Moteris prisipažįsta, kad svajonėse – jaukaus, šilto, skanaus kvapo krautuvėlė, kur žmogus gautų teigiamų emocijų vien žvalgydamasis po estetiškai ir stilingai pateiktų tortų nuotraukų katalogą. „Jis turėtų džiūgauti „Noriu šito! Ne, anas gražesnis! Oi, ne, šitas dar gražesnis!”

„Užsienyje tortukai, panašūs į maniškius, kainuoja 300 dolerių. Lietuvoje toks verslas patirtų visišką fiasko. Štai kodėl kol kas aš mėgaujuosi savo pomėgiu, stebinu šeimą ir draugus ir džiaugiuosi vaikų reakcijomis. Juk tortas – grožis“.

Vestuviniai tortai
Griežtai draudžiama informaciją kopijuoti, dauginti, platinti, republikuoti, panaudoti interneto svetainėse arba kitose informavimo priemonėse be raštiško VšĮ „Žurnalistika kitaip“ sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.zurnalistika-kitaip.lt kaip šaltinį su aktyvia nuoroda. Visas leidinio turinys yra apsaugotas anti-plagijavimo sistema COPYSCAPE.
Žurnalistika kitaip
Komentarų skaičius: 64

Našlė juodoji|2011-07-05 09:26

Tai jau menas, ne maistas. Labai gražu ir reikia tik fantazijos. Šiandien jau kelintą kartą ateinu pažiūrėt vien nuotraukų :). Visos dietos gali velniop nueit nuo tokių pagundų :)

z-analitikas|2011-07-05 10:53

"Lietuvoje toks verslas patirtų visišką fiasko." Su tokiu požiuriu versle, mieloji Diana, toli nevažiuosi. Tokio torto tipažas nėra skirtas Lietuvos varguoliams, su tokiais reikia orientuotis į pasiturinčius klientus. Jeigu atidarinėdamas savo bandelių parduotuvę būčiau galvojęs, kad niekas mano bundžių po keturis litus nepirks, juk Norfoje po litą prikrauta, taip ir būčiau trepsėjęs vietoje psichologiškai prispaustas skurdžių luomo neįperkančio mano bandelių.
Realybė kitokia, bandelių nespėjame kepti, Vilnius yra elito susibūrimo kraštas. Kartais ir Seimo narys vienas kitas užeina bundę sukramsnoti. Pakramsnoja, nuperka maišiuką kitą savo kolegoms, kad Seimo valgykloje prie arbatos turėtų ką užkrimsti. Nebekalbu jau apie raginimą Druskininkuose atsidaryti savo bandelių kepyklą, iš kurios kolegos komentatoriai masiškai pirktų bandeles ir draugams rekomenduotų. Nereikia galvoti, reikia daryti, mieloji.
Žinoma reikėtų pagaloti apie tortą "Jono Stiprusis". Užpatentavus technologiją jį sėkmingai galima būtų panaudoti alkoholio pramonės lobistų, šiais metais apsigyvenusių Seime, viliojimui. Galėtų seimūnus vaišinti per kavos pertraukėles besiderėdami dėl įstatymo, kuris leistų reklamuoti alkoholio produkciją po 2012 metų sausio 1 dienos.

Renata|2011-10-08 19:00

Na tiesa pasakius,kad daug kas tokius tortus gaminasi! Tik ne apie visus raso! Atsisiusti reikia priemoniu ir viskas!Truputi kantrybes ir tiek! O del fantazijos tai jos tortai tikrai nera originalus! Jie kopijos ir uzsienietisku puslapiu! Na pradziai nusikopijuoja , o tada kazkiek savo galima dadati :) Ir visos cia paslaptys! Nieko cia ypatingai sudetingo papuosti taip tikrai nera! Tik zinoma laiko sugaisti . O va skaniai iskepti tai tikrai reikia igudziu! Na bet ji pati sako,kad kepa nuo paauglystes! Taip ,kad moterys netingekit,o pacios jei noresit , tai kiekviena taip pasigamins tikrai!!! Reikia tik priemoniu is UZSIENIO!!!

JurateL.|2012-01-13 14:45

Renata, netiesa, ka sakai, turek visas pasaulio konditerijos priemones, bet neturedama spalvinio suvokimo, kompozicijos ir proporcijos pojucio, pagaminsi tik kaika, bet ne grozi. Diana ikvepe mane, mokinuosi ir vejuosi ja dideliais zingsniais, o sekasi tik todel, kad megstu gaminti ir turiu menini issilavinima. Sekmes kuryboje, Diana!

Gabi|2012-02-02 14:42

Dianos tortai - tikra pasaka, net nera ka kalbeti!!!

saule|2012-05-07 15:01

zinoma, kad Diana turi auksines rankas,puiku spalvu pojuti.tacaiu,kad ir kaip gaila bebutu,dauguma jos tortu yra kopijos.pvz iveskite "alice in wonderland cakes central",ir tada ziurekite i jos torta.cia vadinasi- rask 10 skirtumu zaidimau.ar,pavyzdiui, jos vestuvinis tortas su drugeliai.toki pat rado internete draugai,tik, kad spalvos skiriasi.butu daug maloniau, jei ji sakytu, jog ikveimo semiasi is cake central ar dar kiti internetiniu puslapiu.keista,kodel moteris naudoja kitu idejas, o eskaluoja jas kaip savo.cia gi plagiatas tik kita jo forma;kaip kad muzikoj, pasiskolinti keli akordai gali gresti didelemis baudomis...

Sigita|2012-05-14 14:44

Labai grazu ,as labai megstu kepti tortus ,bet puosti taip graziai nemoku ir nezinau kur ismokti.

To saule|2012-06-05 20:51

Gerbiamoji Saule, paziurejau Jusu pateikta nuoroda ir nieko panasaus i Dianos tortus neradau... Net nera ka lyginti, o apie 10 skirtumu is vis nera kalbos... Toj nuorodoj tortu papuosimai grubiai padaryti, spalvu margumynai, net nederantys tarpusavyje.. Dianos tortams jie neprilygsta.. :) Ideju pasisemti niekas nedraudzia, kitaip nepublikuotu tortu nuotrauku internete.. O kopija reikia moketi padaryti, pasidairykite, kiek savamoksliu tortu gamintoju kopijuoja, bet toli grazu nepataiko.. :)

donata|2012-06-07 15:57

man ir patinka kepti ir puosti tortus, bet iki dianos dar LABAI toli. sukurti tokius sedevrus reikia ne tik kantrybes ir priemoniu is uzsienio bet ir daug daug praktikos. o ar jos tortai kopijos ar ne, nepaneigsit kad labai kruopsciai ir graziai iskepti ir papuosti. ideju galima semtis kur tik nori, kopijavimas nera nusikaltimas.
sekmes, tikiuosi anksciau ar veliau turesi savo parduotuvele ;)

Julija|2012-06-07 16:07

O man patinka Dianos tortai. Del skonio dar nezinau :) bet isvaizda tai 11 balu is 10 :)

Jonas|2012-06-07 16:34

Grazus tie tortai, nors ir nukopijuoti :) Galiu tik palinketi sekmes ir kurybiniu minciu nuosavoms idejoms, nes visa kita jau turite ;)
Na, o priemoniu ne tik uzsienyje galima isigyti, yra maciau jau ir Lietuvos zemeleje. ( Jei neistrins kaip reklama, tai www.tastyfun.lt lietuvaites tikrai rasit daugiau negu reikia :))

to Renatai|2012-06-07 16:40

Pries rasant kad reikia atsisiusti priemoniu is UZSIENIO reikejo pasidometi ir apie musu krasta, ju cia yra ne tik nternetinese bet ir paprastose parduotuvese. O be to tas priemones galima ir namu salygom pasigamint. Diana yra nukopijavus ne vieno torto elementus is uzsienio puslapiu, bet ne kiekvienas tai sugeba. Su sita papuosimo mase yra ganetinai sunku dirbti, labai daug reikia padaryti kad gele turetu savo forma,ka jau kalbeti apie pasaku herojus. Kalbet kad lengvai tai daroma gali tik tas zmogus kuris su tuo niekada nera dirbes. Musu seima tortus kepa jau 18 metu. Musu klientai ne tik eiliniai zmones, bet ir visokios istaigos pradedant firmomis, baigiant ministerijomis ir prezidentura, bet tokio papuosimo budo mes nenaudojame, nes tai reikalauja ne tik kruopstumo, bet ir menimiu sugebejimu. Tokie komentarai kaip Jusu ar kitu kurie bando ikasti Dianai perskaicius po keletos sekundziu pasimirsta, o Jums kaip zmogui tai pliuso neprideda. Manau, kad zmogus pirma turi parodit kad gali pats kazka graziau ir geriau, o tik tada kritikuoti. Sekmes Dianai!

tortai|2012-06-07 17:00

Man panasus i http://www.saldipasaka.lt/ Bet tai nesvarbu, svarbu, kad zmogus myli savo darba, o tai yra l. daug. Todel zmones myli jos darbus.Sekmes!

inga|2012-06-07 17:48

gryna tiesa!!! vieni kruopsciau,kiti maziau kruopsciai dekoruoti,bet didzioji dalis tortu darytoju daro tuos pacius tortus. as visada galvojau kad yra kokia nors mokykla ar kas panasaus,kur sako."siandienos uzduotis-bokalelis,arba gele vazoje,arba balta-zydra... ir t.t. . nes istiesu daugelis tortu gamintoju turi tuos pacius modeliukus.skiriasi tik isbaigtumas,kruopstumas.sekmes jiems!!! o as eisiu kur man labiausiai patiks....

anna|2012-06-07 19:06

Na nepavydėkit DIANAI.Kopijuoti tortus nėra taip paprasta kaip kažkam atrodo.Be meninių sugebėjimų,kurių Diana tikrai turi ,nukupijuot nepavyks,kad ir kaip besistengtumei.Aš pati kepu tortus ir žinau kaip nėra lengva...Turim Lietuvoje puikią tortų kepėją,kuri geba nepaprastai dailiai ir įspųdingai iš maisto pagaminti tikrus meno kurinius...Gal kada ir man pavyks,kokį šedevrą sukurti...Didžiuojamės tavo neiliniais sugebėjimais,Diana :)Sėkmės tau kūryboje! :)

Laura|2012-06-07 20:16

Dianos tortai nuostabaus grozio ir naminio mamos skonio. Visada sviezi ir skanus, puosiantys visas sventes mazu ir dideliu.

skaitytoja|2012-06-08 06:06

Tai kaip suprantu, tortai parduodami nelegaliai? Straipsnyje rašoma, kad džiugina šeimą ir draugus, o aukcionus per FB organizuoja ir užsakymus priiminėja. kaip su legalumu šios veiklos?

Jonux|2012-06-08 07:00

nesuprantu, kodel toks komentaru protrukis po metu?

NeKepeja|2012-06-08 07:33

Tokiu menininkiu, gal net geresniu, pilnas Super mamu forumas. Ten ir pacia Diana galima sutikti. Pavartykit tortu puosimu temas, dar ne tokiu menu pamatysit. O, kad plagiatai tortai tai sutinku 100%. Na, bet rankas auksines moteris turi - su tuo taip pat negalima nesutikti. Tik kiek persivertina.

Marta|2012-06-08 07:45

Skaitau atsiliepimus ir vis labiau įsitikinu, kad kai kurie žmonės šneka, kad šnekėti... nes Diana gamina tikrai nuostabius tortus, turi talentą ir ne tokį dažną, kaip čia kai kurie mini, o tikrai jis retas Lietuvoje ir jos tortai yra labai paklausus ir ne visada gausi tokį, jei iš anksto neužsakei...ragavau nė vieną jos tortą ir mačiau nė vieną, kuris bandė jos pėdom eiti, tačiau labai greitai nustojo, nes matyt reikia tikrai sugebėjimų,laiko ir viso kito. Diana šaunuolė! o kad kopijos, tai klistate mielieji, nes kai kurie tortų idėjos gimė užsakymų metų, o jei net ir pora kopijų, tai papandikyte pagaminti kažką panašaus...įdomu kaip jums kopijuot gausis :)

Airin|2012-06-08 11:14

Visgi yra daug pavydžių žmonių, kurie negali mėgautis kitų žmonių pastangomis ir puikiais rezultatais :) Realizavę save gyvenime žmonės, neplaks liežuviais taip piktai. Moterys, eikit, susiraskit veiklą pagal savo galimybes, tada tapsite pozityvesnės. O, Jūs, Diana tikra šaunuolė :)))

vilma|2012-06-08 12:26

Baisu, kokie pavydus tie lietuviai! Negali pasidziaugt kitu sekme. Vis baslius po ratais kisa...ajajai kaip negrazu!
Visiskai nesvarbu- kopijavo, nekopijavo, bet tiesa akivaizdi- darbai nuostabus ir nekiekviena "bundelu" kepeja sugeba tokius torciukus pagamint. O piktoms raganaitems- geda geda geda!

Asta|2012-06-09 13:56

As tai nesuprantu zmoniu, kurie pradeda varyti ant tu kurie isreiskia kritika, juk ne visi privalo liaupsinti Diana ir jos gamyba. Man asmeniskai jos gaminami tortai irgi grazus ir matosi, kad ideta daug darbo, kad ji be galo kruopsti.Tiesa, kad ji ne viena ir ne du nukopijavus, bet svarbiausia kad kopijos geros kaip dauguma sako. Bet, kad ir kokio grozio jie bebutu,as nesuprantu kaip galima uz torta moketi 400LT, kurio tarkim is 3kg valgomas turbut tik koks 1kg, nes visa kita yra ta stora cukraus mase, kurios dazniausiai nieks nevalgo.Vadinasi didzioji dalis pinigu mokama uz grozi, kuris veliau ismetamas. Diana sako, kad svarbiausia naudoti kokybiskus maisto produktus, bet ne karta maxima bazeje maciau ja perkancia ne naturalu gera sviesta, bet riebalu misini n pakuciu, arba biskvitus kainuojanius 5LT :)))) tai kokia kalba apie naturalius, kokybskus maisto produktus. Teko ragauti tris tortus pagamintus Dianos, visu skoniai papuole skirtingi, ir jie tikrai manes nesuzavejo, kitu sveciu taip pat,labiausiai visiems kliuvo tai, kodel yra tiek daug prideta tokios storos cukraus mases...na, bet visiems aisku, kad del svorio, kad tortas butu kuo sunkesnis, taigi si ponia prasukusi labai gera bizni, labai gerai save vertinanti, ir dar nemokanti jokiu mokesciu, kadangi verslas nelegalus :)
Dar mane stebina zmones rasantys, kad sie gaminiai patys skaniausi, geriausi ir t.t., negi nesate mate geresniu? Ta pati mazoji ragaine nors ir uzsiima masine gamybe, bet gamina fantastiskus gaminius, padaro taip kaip nori, o apie skoni net nera ka kalbet, arba AJ sokolado gaminami gaminiai, apie juos tai isviso truksta zodziu, tiek apie papuosimus tiek apie skoni, 1kg kaina 69LT, bet i ta kaina iskaiciuota ir papuosimai ir visa kita, ir tortas gaminamas is auksciausios rusies sokolao ir kitu medziagu.
Taigi siulyciau i viska paziureti realiai ir atmerkti akytes :)

Ėjau pro šalį|2012-06-09 15:13

Šlykštu...Mūsų tautiečiai vėl parodė savo veidą. Pavydas, apipilimas pamazgomis, svetimos laimės ir pinigų skaičiavimas. Nesvarbu ar tortai kopijuoti ar ne, svarbu padaryti gražiai! Ar visi pilni naujų idėjų? Dėl kainos, tai rankų darbo papuošimai, o ne pramoniniu būdu pagaminti "skanūs" tortai. Nepatinka, netinka kaina nepirkit. Šis straipsnis apie Dianos tortus, taip ,kad nereikia daryti reklamos kitiems "rimtiems" gamintojams.
O tai prasideda mačiau tą pirko, iš jo ir "darė". "Žinau" kaip kiti daro iš "aukščiausies rūšies" produktų. Gal Jūs mielieji iš tam tikrų institucijų, ar atstovaujate kitiems gamintojams? Diana patarčiau nebevelti savo kūrinių į panašias diskusijas. Jus paprasčiausiai sumindys ir apipils purvais. Sėkmės Jums.
ps. Esu su Diana visiškai nesusijęs asmuo. Negražu kai žmonės nevertina kitų kūrybos.

skaitytoja vėl|2012-06-09 16:53

Nėra čia ko pavydėti. Gerai, kad jai sekasi, bet visiškai sutinku su Asta. Man ir kliūna tai, kad tai yra nelegalu. Kažkodėl aš, kiti žmonės turintys įmones, moka mokesčius, o atsiranda tokių, kurie to nedaro... Tai įdomu, kas čia yra neteisus? Ir tikrai, kodėl visi turi liaupsinti tuos tortus? Nieko juose ypatingo, tik grožis, bet ir tas labai jau vienodas. Bet vis tiek sėkmės, tik reikėtų tą sėkmę gal įteisinti?

Diana Sysienė|2012-06-09 20:26

Asta, kas tokia esi? Is tikruju neidomu kas tu tokia, nes is to ka parasei galiu spresti, kad arba painioji mane su kazkuo arba esi tiesiog labai piktas zmogus ir nenoriu su tokiais zmonemis tureti nieko bendro! Gal Mazosios ragaines darbuotoja, jei taip jau ja giri, ka? Nesiruosiu cia teisintis, bet galiu pasakyti kad 100% ka parasei yra visiskas MELAS, isskyrus tortu kaina. Visada priimu kritika, ir prasau, kad zmones sakytu tiesa, bet cia jau virs visko! Apie koki cia nelegalu darba rasote visi - pasiskambinkite galu gale i VMI!.
Asta, esu isitikinusi, kad ir ketvirta karta valgysi mano torta... :)

Lina|2012-06-09 20:59

Bet ir bjaurus zmones tie lietuviai :) Aisku yra isimciu, bet dauguma su savo piktuku, visada apdergia kitus. O patys ka nors darot? Kuriat? Ar tik sedit ir murmat? As tik pamacius Dianos tortus sugalvojau, kad ir as noreciau taip daryt ir jau darau, ir neblogai sekasi :) Tos pacios kopijos atsiranda del to, kad kartais papraso zmones, issitraukia is interneto ir praso padaryt butent taip. Kristi kryzium ir sakyti, neee as nekopijuosiu! :) Tada jau sakys kas ta do pasikelus :) Ir vel negerai :)
Zodziu esme tame, maziau bumbekit, maziau sedekit prie kompu, daugiau iseikit i lauka saules pasigaukit, vitamino c gausit ir busit linksmesni :)
Kam patinka tas pirks tortus, kam ne tai tegul patys ir kepasi.
Sekmes Diana :)

Asta|2012-06-09 21:02

Taip Diana, nesvarbu kas as esu, issakiau savo nuomone kaip ir kiti ir tiek, visi turi tam teise. Jusu su nieko tikrai nepainioju,turbut pagalvojot , kad supainiojau Jus kai maciau apsiperkant, toje bazeje maciau Jus su visa seimyna ne karta :) Bet tai nesvarbu....Nesu as nei piktas zmogus, nei Ragaines darbuotoja, nei AJ sokolado darbuotoja, ar is viso su tomis imonemis susijes zmogus. Tiesiog palyginau visus variantus, ir issakiau kas man labiausiai patinka. Nesuprantu ko Jus pykstate, sakote visiskas melas, kodel? Parasiau visiska tiesa.
Nesuprantu tu, kurie iskart pradeda "musu tautieciai parode savo veida", "pavyduoliai" ir t.t., nematau del ko cia reiktu pavydeti.Man irgi grazus tie tortai, matosi, kad esate be galo kruopsti,bet bukite teisinga, nes kaina tikrai neatitinka kokybes santykio :)
Gal ir ketvirta ir desimta karta ragausiu Jusu torto, as nieko pries, bet pati sau jo tikrai neuzsisakineciau :)

Diana Sysienė|2012-06-09 22:12

Kokia tiesa tu parasei, apie kokius biskvitus ir pakaitalus tu cia meluoji?! Jeigu tu negali ipirkti mano torto tai nereiskia, kad jie nera to verti. Visada sakiau ir sakysiu - nesiruosiu dirbti uz minimuma, vertinu savo darba ir kitiems siulau taip daryti. Dirbu is sirdies, viska net apdengimo mase gaminu namu salygomis, nors siuo metu gana pigiai jos galima nusipirkti jau pagamintos, o tu cia pili kazkokias pamazgas ant manes, kas tokia esi?! Atskleisk savo veida jei jau tokia teisuole esi. Jau vien apie nelegalu darba meluoji, nors nieko visiskai nezinai, apie tai kokiu pagrindu dirbu... truksta zodziu...
Tau ir neparduociau torta po tokiu zodziu, gali pirktis Ragaineje ar dar geriau Maximoje :DDD su visais pakaitalais :DDDDDDD ... nu geras, cia gal bajeris koks?... :)

Asta|2012-06-10 07:43

Oi Diana ko tu taip siunti :DDDDD matyt teisybe drasko akis :D zinai jeigu kita karta vel uztiksiu tave maxima bazeje su kruva pakeliu vezime riebalu misinio, as butinai tavo vezima nufotkinsiu ir irodysiu, kad nesu melage. Praeita savaite tave ten maciau, tu puikiai zinai, kad ten buvai ir ka pirkai :D jeigu jau sitaip save vertini, vadini mane melage, tai ko cia teisiniesi, ko pyksti :D iskart bandai pavaziuot, kad negaleciau ipirkt tavo torto, as ir nenoriu jo pirkt, iperku AJ sokolado nuostabaus skonio tortus, be 2kg slykscios cukraus mases, tai man nebutu kas veikt ipirkt ir tavo torta :DDDD Beje maximos kai kurie tortai, nors ir su pakaitalais yra zymiai skanesni nei tavo is "naturaliu ir kokybisku" maisto produktu :DDDDD

Diana Sysienė|2012-06-10 09:21

be komentaru... :) kitaip Astute numirs is pavydo :DDD

To Asta|2012-06-10 09:44

Oi kaip pavydas kažkam bambą graužia, tikro lietuvio bruožas, turbūt pati bazėje dažnai lankaisi, kad tas kainas taip gerai žinai, ne, o gal tu kokioje seklių įmonėje dirbi, kad žinai ką žmogus veikia, kur ir kiek kartų lankosi? Įdomiai, labai įdomiai.. Parodėt žemą savo lygį, sėkmės ir toliau jį rodant (lauksiu dar žemesnio) ;)

Asta to Diana|2012-06-10 11:11

Oi kaip man smagu, kai tu sitaip nerviniesi :DDDD nes zinai jog rasau tiesa. Nesuprantu ko cia kisi ta pavyda, ko tau pavydeti leisk paklausti, tavo nesaziningumo gal pries zmones :D taip bazeje as lankausi, del to kad daznai pakeliui pro ja vaziuoju, apie kainas as nerasiau, ju nezinau nes neperku savo seimai nei riebalu misinio nei pigiu biskvitu :D
Man neatrodo zemas lygis issakyt savo nuomone, ir pateikt faktus. Cia Jus rodot zema lygi, nes nesugebat priimt tikros kritikos, esat nesazininga pries pirkeja.
Nuosirdziai linkiu sekmes ir toliau gaminant sedevrus su kuo storesne cukraus mase, kad svoris butu kuo didesnis ;)

Diana Sysienė|2012-06-10 12:03

be komentaru... :DDD

Asta to Diana|2012-06-10 12:19

Butent, kokie gali but komentarai dar :DDD kas nores tas atsirinks teisybe. Gaila tik, kad ne visi isdrista parasyti ka galvoja,nes sutinkanciu su mano nuomone yra tikrai ne vienas.

Diana Sysienė|2012-06-10 12:54

:DDD

*Tata|2012-06-11 03:39

Kaip įdomu buvo skaitinėti savaitgalinį mielųjų Astos ir Dianos apsižodžiavimą. Ir atsirinkau aš teisybę. Gražūs Dianos tortai, nežinau ar skanūs, neteko ragauti, be to dėl skonio nesiginčijama. Nors avantiuristai paprastai nebūna nuobodūs, mieloji Asta man pasirodė nuobodi avantiuristė. Linkiu abiem poniom kuo didžiausios sėkmės, kiekvienai savo pasirinktame kelyje.

Asta to *Tata|2012-06-11 08:19

Mieloji Tata, sakyciau labai drasiai vertinate zmones ju nepazinodama, ar nelabai suprantate avantiuristes zodzio reiksme.... avantiuras darau ne as,nekepu tortu is "naturaliu ir kokybisku" maisto produktu , ir nedarau biznio zaisdama su svorio kiekiu....
Na, bet zinot visai nesistebiu, kad atsiras ir daugiau palankiu komentaru i Dianos puse :D as aferom neuzsiimsiu :)
Sekmes Jums Tata is tikruju atsirenkant kas tikra o kas ne ;)

Jonux|2012-06-11 09:14

Asta siaip Tata tai vyras :) O tu - trolis ;)

Asta|2012-06-11 09:41

:DDDD O tu kas? Tatos advokatas turbut :DDDD

*Tata|2012-06-11 09:56

Na va, ilgai dar gyvensiu. Smagu. Pirmą kartą esu pamalonintas kreipiniu "mieloji *Tata". Gal ir teisingai. Koks jau iš pensininko vyras? Tikriausiai su tokiomis mielomis poniomis (jeigu esate panelė, neįsižeiskite) galėčiau ir į pirtį be didelio pavojau sveikatai eiti.
Dovanokite, gal ir ne visai teisingai perpratau jūsų karštą, net čirškiantį patriotizmą, saugant mus nuo "nuodingų" gerbiamos Dianos tortų,ne visai tiksliai pavadinau jus nuobodžia avantiuriste. Apgailestauju, meldžiu, atleiskite. Giliai apmasčiau ir nusprendžiau, kad Tamsta, patalogiško pavydo skatinama, mieląją tortų kepėją (visi, kas sugeba pagaminti mano skilvį pamaloninantį produktą - šaunuoliai) Dianą, persekiojate kaip apsišuniavusi spanielė laisvą kurtą. Nepažįstu nei Tamstos, nei kepėjėlės Dianos. Jeigu ir vėl neteisingai apibudinau, sakykite. Ieškosim kito varianto.

Asta Pasta|2012-06-11 12:52

Tata saunuolis, pamokyk ta apsimelavusia ir pavydzia Asta! :DDD

Stebėtoja|2012-06-11 13:02

Ai, kaip negražu: ir ponia Diana nusmuko žemai, ir ponia Asta.
Jeigu jau viena pradėjo kabinėtis, tai nereikėjo straipsnio herojai veltis į tokias intrigas, nes dabar abi labai vaikiškai atrodo.
Suaugę moterys esat - negi Jums gyvenime to reikia? Sėdėti internete ir bartis kas ką Maxima parduotuvėj perka...
Diana, Jūsų tortų neragavau, bet vaizdas tikrai gražus - ne kiekviena tokį vaizdą ant torto sukurtų. Tai gal ir pasilikit savo gabumus aukščiau tokių kaip Asta komentarų. Jūsų savigarbos pastaroji ponia tikrai neturėjo sumenkint - Jūs žinot kaip uos tortukus kepat. Gindamasi tik išprovokuojat dar didesnes diskusijas :)

Sėkmės abiems: tiek talentu apdovanotai Dianai, tiek ir aštrų liežuvį turinčiai Astai :)

Ponia|2012-06-11 16:14

Diana,jei Asta raso visiska netiesa,tai kodel taip siuntat,nebent ji raso tiesa...tortai,zinoma,grazus,bet yra labiau stalo dekoracija nei skanus saldumynas :)konkreciai ragavau jusu varskes torta,sudetis : biskvitas perteptas saldzia varske,elementaru...todel man jie tiesiog grazus,bet toli grazu ne SKANUS tortai :)

To Asta|2012-06-11 16:34

O man dzin ką tu mąstai, pati turbūt tik mikrobangine naudotis moki, kad čia savo erezijas skleidi, kas man neleis nuomonės reikšt? pati keliuose komentaruose aukščiau tai pasakei...daaaaaaa

To Asta|2012-06-11 16:35

Sėkmės valgant biskvitus už 5lt su riebalų mišiniu :DDDD mua

Asta|2012-06-11 17:49

Ponas Tata gal jau Jus nebeieskokit tu variantu, nes kuo toliau tuo labiau nusisnekat, matyt turit kazkokiu sutrikimu :DDD
Stebetojai aciu uz jos teksta.Tam kad "dar zemiau nenusirisciau" daugiau cia neberasysiu, nes kas norejo tas suprato ka norejau pasakyti savo pirmajame komentare. Dianos as tikrai nenorejau izeisti, gaila , kad ji nepripazino tiesos ir labai isizeide. Kiekvienas logiskos mastysenos asmuo tikrai paskaiciaves supras apie ka as rasiau. Is rasytojos "Ponios", kuri sakosi ragavusi Dianos torta jau aisku kokia to torto savikaina su tokiu idaru...aisku darbas irgi kainuoja, bet 100Lt uz 1kg mano nuomone jau virs visko.
Rasytojau "to asta" nespresk apie kitus pagal save :))) toks daiktas kaip mikrobange mano namuose nenaudojamas del daromos zalos maistui :DDD o biskvita uz 5lt su riebalu misiniu valgo tortu pirkejai, o ne as :DDD
Taigi sekmes komentatoriams, lojantiems, ir graziai rasantiems ;)
O mielai Dianai palinkesiu, kad tie sedevrai is tikruju butu gaminami is kokybisku maisto produktu, kad atitiktu kainos ir kokybes santyki, tuomet ir nebutu tokiu komentaru kaip mano :) nes as rasiau visiska tiesa, ne is pavydo, o del teisybes.

*Tata|2012-06-11 18:56

Mieloji Asta,

norėjau būti aš Prosperas ( tai mano sutrikimas nelemtasis), bet Jūs man Kalibano vaidmenį paskyrėte, o sau, gal ne visai pelnytai, Arielės. (žiūr. Šekspyro dramą "Audra"). Paliaubos man priimtinas dalykas, nebūkime visi mes spygliai ant rožės stiebo. Kai kada pačiam atrodo, kad kovoji už teisybę, iš šalies atrodo gi, kad ieškai krislo kito akyje. Nuoširdžiai linkiu aš Jums geros kloties.

z-analitikas|2012-06-11 20:07

Panašu šis straipsnis pasižymi davatkų pliotkinimo dvasia. Jeigu miela D. Sysienė už torto kilogramą prašo 100 Lt tai ir šaunu, sveikintinas žingsnis. Nereikia nusipiginti. Fotografai kartais už nuotraukas po kelis tūkstančius eurų lupa ir ką? Kitiems atrodo paspaudi mygtuką, už ką mokėti?
Jeigu vienam tortui pagaminti reikia kelių dienų, nusipiginti neverta. 100 Lt už kilogramą sakyčiau ganėtinai maža kaina. Pats savo bandelių kepyklėlėje bandeles po 5 Lt pardavinėju, amžinai visokie varguoliai verkšlena, juk Norfoje po 99 centus, ir ką? Nepatinka, eik ir nusipirk Norfoje. Jei per brangu, nelysk ten, kur neįperki. Jūs, mielas Tata, tamstelę Astą į Dzūkijos pirtelę pakviestite, gerai kokia vanta išperkite, konjakėlio išgerkite, kad moteriškė nuiramintų ir jaunystę prisimintų.

Jonux|2012-06-11 21:57

C'mon... asta buvo eilinis delfio komentatoriu lygio Troliux... net graudu, kad jus uzkibot...

*Tata|2012-06-12 07:56

Mielasis Z-Analitike, ar tik ne Tamsta konkursą į Merkio vingį laimėjai? Kaip būtų smagu. Jūs su savo žmonele ir aš su Astute (tik bijau, kad ji su senu niurgzliu iš tolo į kompaniją dėtis nenorės).
Lakia savo vaizduote įsivaizduoju mieląją Astą įsibridusią į Merkį. Ji atrodo tarsi burtais paversta būtybe, panašia į neregėtą, gražų jūros paukštį. Ilgos lieknos nuogos kojos grakščios kaip gervės ir baltutėlės, ir tik vienoje lyg koks ženklas prilipęs smaragdinių dumblių pluoštelis. Šlaunys, storesnės, dramblio kaulo spalvos, nuogos beveik iki klubų, kur kelnaičių nėriniai baltuoja tarsi minkšti pūkai.. Jos krūtinė it paukščio, švelni ir putni, putni ir švelni tartum kokios tamsiaplunksnės balandės. Ilgi šviesūs plaukai mergiški ir mergiškas stebuklingo maraus grožio jos veidas.
Jaunyste, jaunyste - kur tu pasidėjai?

Asta Pasta|2012-06-12 08:17

Tai palauk, Asta, jeigu rasai del teisybes tai ir irodyk kad ta teisybe rasai :) Del nelegalaus darbo kaip suprantu is susirasinejimo jau pamelavai... tai kodel mes tavimi turime tiketi?! O kaip irodysi, kad tuos riebalu misinius Diana tikrai panaudojo tortu kepimui?!!! :DDDDD teisme zodziai "maciau, girdejau" neirodymas. Teisybes ieskotoja mat :DDD
As tikiu zmonemis - jeigu sako, kad tik naturalius produktus naudoja, vadinasi ir naudoja, kitaip zmones po 100 Lt uz kg tikrai nemoketu. O gadintis reputacija del keliu sutaupytu litu butu nelogiska.
O uz zodziu atsakyti reikia, Astute! :DDD

Linute|2012-06-12 11:46

Oho kokios diskusijos.Perskaiciau viska ir noreciau pasveikinti P.Asta uz drasa, tikiu, kad ji parase tiesa,antraip juk butu turbut is viso nekomentavusi cia,turejo numatyt, kad bus apipilta purvais, o P.Diana kazkaip itartinai vis teisinosi,isizeide, nors mano nuomone P.Astos komentaras buvo gan korektiskas. Labiausiai mane stebina bjaurius komentarus rasantys tie, kurie nepirko tu tortu, realiai nemate ir ju neragavo, kas kad paveiksliukas grazus....Dziugu, kad P.Asta pasitrauke garbingai,nesizemino ir nesileido i tolesnes "neskanias" jau diskusijas. Kodel ji turi kazka irodineti nesuprantu,tuomet ir poniai Dianai reiktu irodyti kad tie produktai tikrai kokybiski.
Jeigu kazka izeidziau tai atsiprasau. Linkiu abiems Ponioms sekmes :)

Asta Pasta|2012-06-12 14:28

Asta, ilgai uztarejo ieskojai? :DDD

Kristina|2012-06-12 15:22

Teko garbe, uzsisakyti pas Diana du tortus. Noriu patikinti, kad abu buvo ne tik nepriekaistingos isvaizdos bet ir nuostabaus skonio, jokiais pakaitalais ar pirktiniais biskvitais net nekvepejo - tikras naminis tortas! Kas liecia kaina, manau dar ir per mazai sumokejau uz toki darba, nes prie stalo visi tik ir aptarinejome siuos meno kurinius, buvo kaip atrakcija ir didelis dziaugsmas vaikams :) Diana, tokia kiekvieno talentingo zmogaus dalia - buti uzgauliojamam kiekvieno gyvenimu nusivylusio paslemeko :(
Abu kartus uzsakinejau snikerso skonio tortus, kuriems reikalingi karamelinia biskvitai. Asta, pasakykite prasau, kur Maximoje galima nusipirkti karamelini biskvita? :) Jeigu jau nutarete apjuodinti konkurenta, tai bent pasidomekite kokius tortus jis kepa... :)Tarp kitko, atsiimdama antra torta is Dianos namu, savo akimis maciau ant stalo gulincius ka tik iskepusius biskvitus!
Diana, nekreipkite demesio i uzgauliojimus ir didziausios sekmes Jums! :)

To Asta|2012-06-14 12:15

O iš kur žinai apie mane? Oi oi ponia ekologiškoji... Jau mato, kad suvartyta tai šalinasi iš komentarų

negalima|2012-12-29 17:38

kepti tortų namų sąlygomis. Tai tokios čia ir kalbos apie legalumą..

Vilma|2013-01-05 16:51

Tavo darytus tortus man pries metus gal (bijau pameluoti kiek laiko praejo)parode mano brolis Marius ir as likau suzaveta tavo sugebejimais. SAUNUOLE ! Tikrai cia ne kiekvienam toki mena sukurti. Dziugu, kad yra tokiu talentingu zmoniu ! Man labai patinka ziureti i tavo tortu nuotraukas. Grazu ir tobula !

Canada|2013-01-06 00:55

Esu valges Dianos tortus - nieko skaniau nesu ragaves. Tortai nera sausi, skanus, sodrus skonis ir be to jie axujienai grazus. Pavyduoliai net nerasykit ir neskaitykit....tegu ji detales kai kokias ir pasiziuri kazkur internete ar dar kur, bet viska suruosti, sudeti ir juolab paciai pagaminti viska - yra menas. Viska pasako beprotiskos eiles prie jos tortu :) Respect, Diana.

Darius|2013-01-27 10:32

nesuprantu, ka ji padare blogo, kad nukopijavo kelis tortus? del to pasaulis sugrius gal? pavydi zmones ir tiek :D

Vilma|2013-02-24 13:37

Koks čia bičių avilys! Labai bobiška diskusija! Džiaukitės, kad žmonės kuria gerą emociją (kopijuoja ar nekopijuoja - koks kieno mažas reikalas!???)! Ir perka tie, kam patinka ir kas išgali, nors ir už 500 Lt/kg!
Tik nelaimingi žmonės gali taip loti, nes patys neturi ką parodyti!

Meida|2013-04-28 09:25

Negaliu suprastiir pritarti tai minčiai, kad Diana kepa nukopijuotus tortus... Pirma, ar skanavote originalus ir Dianoa taraiamao analogiškus tortus? Ar jie to pačio skonio??? Antra, žmonės iš interneto platumų prisižiūri tortų paveiksliukų/nuotraukų ir prašo, kad p.Diana juos iškeptų... tai yra du skirtingi dalykai, tai nėra kopijos.... Nes galiu pasakyti, jeigu reikėtų skonius palygingti, tai tikrai nebūtų tokio pačio skonio tortai, o papuošimai iš pirmų komentatorių nuorodose nurodytų pasižiūrėjau " cake central ", kas liečia spalvines gamas, tai ten tikri amerikietiški tortai, jokių švelnių spalvų jie yra stiprių spalvinių gamų, bijau kad ir skonis yra ne koks, bet nepaskanavęs negaliu tvirtinti. Asmeniškai vieną tortą ir aš nusižiūrėjau ir norėsiu paprašyti, kad iškeptų man vaiko gimtadieniui.... tai argi kopija bus??? Tai yra asmeniui vartojimui skirtos prekės kurios negali būti priskirtos kopijoms, arba galima sakyti, kad visi pasaulio tortai yra kopijos nes kitaip ir būti negali. Nes tik pirmas iškeptas tortas yta originalas - tokiu atveju, apie kokias kopijas ar originalus eina čia kalba. Tortai yra arba skanūs arba ne, kiekvieno asmens pasirinkimas. Beje apie Mažąją ragainę galiu pasakyti, kad buvau užsakiusi 2 kartus vaiko gimtadieniui ir abu kartus susimovė, pirmą kartą vardą mergaitės ne tą užrašė ir užsakius kiškį, pagamino šunį..., antrą kartą užsakius drugelį vienš spalvų, gavau drugelį šaltų spalvų o ir skonis abiejais atvejais buvo tikrai neskanūs, atsiprašau, jeigu įžeidžiu, bet tiesa tokia... trečią kartą tortą pirkau RIMI, nepamenu kokios kepyklos, - "Boružėle" ir likau sužavėta skoniu, taigi nereikia liaubsinti to ko nėra tik vardan reklamos!!!!!

Rejaaa|2013-05-26 16:07

Na tortai tai gražūs, bet nėra įpatingi kažkokie.. Be to jei rimtai, nenorėčiau valgyti torto "brandinto" tris paras, po tokiu sluoksniu papuošimų, manau jie ir pelyti gali pradėt.. Aš tikrai suprantu Diana, nes panašius meno šedevrus kuriu ir aš, tačiau pradėjau suprasti kad tos puošimo preimonės yra tik gražios, tačiau įpatingo skonio, ar natūralumo tortui neteikia, dėl to perėjau prie natūraliasnių igrdijentų, juk gražiai tortas gali atrodyti ir puoštas šokoladu, naminę uogienę, ar namie paruošta cukrinę mase, padažant ją natūraliais siurpais.
Džiaugiuosi už Tave Diana, sekmes tau darbuose, ir linkiu susirasti naujesnių idėjų. :)

Lietuve|2013-07-24 17:56

Diana, pas jus tikrai labai grazus tortai. As pati truputi tortu puosimu domiuosi ir galiu pasakyti, kad tai labai kruopstus ir uzkreciantis menas. Man tai tapo hobiu. Ir jaigu jus is savo sio hobio dar sugebate ir uzsidirbti, tai jus SAUNUOLE. Sekmes jums !!!
Palikti komentarą
  1. * - žvaigždute pažymėtus formos laukus užpildyti būtina!A. Macijausko premija
Nmedia 2010

Naujausios temos

Populiariausios temos

Karštos diskusijos

Nauji komentarai

© 2009 - 2015 VšĮ „Žurnalistika kitaip“. Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką VšĮ „Žurnalistika kitaip“ sutikimą.