2015 m. rugpjūčio 04 d., Antradienis

Kryžiažodžiai

Kryžiažodis „Žmogaus proto stebuklai“

Parengė Antanas Va.
2012 m. liepos 14 d., Šeštadienis

Žmogus kosmose!...Dar daug yra žmonių, kurie savo ausimis girdėjo šią nuostabią žinią. Didžiausiu didvyriu laikytas gražuolis Jurijus Gagarinas. Laikas bėga. Vis naujai užkariaujamas kosmosas. Atsirado kosmoso turizmas. Tačiau be praeities žinojimo, negalėsime suprasti ir ateities. Panagrinėkime klausimus ir atsakymus. Nors žiniomis prisidėkime prie žmonijos atradimų.

Žmogaus proto stebuklai

Kryžiažodis PDF formatu (spausdinimui)
Griežtai draudžiama informaciją kopijuoti, dauginti, platinti, republikuoti, panaudoti interneto svetainėse arba kitose informavimo priemonėse be raštiško VšĮ „Žurnalistika kitaip“ sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.zurnalistika-kitaip.lt kaip šaltinį su aktyvia nuoroda. Visas leidinio turinys yra apsaugotas anti-plagijavimo sistema COPYSCAPE.
Žurnalistika kitaip
Komentarų skaičius: 1

*Tata|2012-07-14 08:09

Kaip gerai, kad mūsų kryžiažodžių rengėjai atsparūs vasaros karščiams. Tik ar įveiks perkaitusios sprendėjų galvelės ganėtinai suktus klausimus? Sėkmės.
Palikti komentarą
  1. * - žvaigždute pažymėtus formos laukus užpildyti būtina!A. Macijausko premija
Nmedia 2010

Naujausios temos

Populiariausios temos

Karštos diskusijos

Nauji komentarai

© 2009 - 2015 VšĮ „Žurnalistika kitaip“. Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką VšĮ „Žurnalistika kitaip“ sutikimą.