2015 m. rugpjūčio 01 d., Šeštadienis

Naujienos kitaip

Su Rugsėjo 1 – ąja, Mokslo ir žinių diena!

2010 m. rugsėjo 01 d., Trečiadienis
Kardeliai

Su Mokslo ir žinių diena!

Svajonių, kurios skatintų mokytis. Optimizmo garsesnio už pesimistų kalbas. Maksimalizmo tiek, kiek tik pakelia širdis ir jėgos. Protingos savikritikos. Įvertinimų ne tik pažymiais. Ir užsidegimo veikti.

Su Rugsėjo 1 – ąja, Mokslo ir žinių diena!

Šiais mokslo metais:

- daugiau negu 400 tūkstančių mokinių;
- iš jų maždaug 29 tūkstančiai pirmokų;
- daugiau negu 1300 mokyklų;
- apie 200 tūkstančių studentų (tikslesni duomenys bus žinomi vėliau);
- iš jų daugiau negu 30 tūkstančių pirmakursių.

Toks švietimo sistemos aparatas šiandien įjungiamas po vasaros atostogų. Reformų popieriuose skęstantys galės dažniau iškišti galvas pasižvalgyti ir su žurnalistais vargais pasidalinti, pedagogai galės tęsti diskusijas apie tai, kas yra geras mokytojas ir kur tokių surasti, o mokiniai turės ištisus devynis mėnesius įrodymams, kad mokslai gali būti įdomūs ir turi milžinišką užtaisą svajonių pildymuisi.

Svarbu tinkamai nusiteikti.
Griežtai draudžiama informaciją kopijuoti, dauginti, platinti, republikuoti, panaudoti interneto svetainėse arba kitose informavimo priemonėse be raštiško VšĮ „Žurnalistika kitaip“ sutikimo. Jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.zurnalistika-kitaip.lt kaip šaltinį su aktyvia nuoroda. Visas leidinio turinys yra apsaugotas anti-plagijavimo sistema COPYSCAPE.
Žurnalistika kitaip
Komentarų skaičius: 7

Rugile|2010-09-01 07:18

Su rugsejo pirmaja visus!

traktoristė|2010-09-01 08:41

Gražu žiūrėti kaip visi vaikai su gėlėmis plūsta į mokyklas. Troleibusai pilni, gatvės pilnos, miestas vėl gyvas. Prisidedu prie sveikinimų.

z-analitikas|2010-09-01 08:59

miela traktoristem ne tas žodis kad gražu. Šiandien ryte važiuodamas į darbą mačiau, tikrai labai gražiai atrodė Vilniaus gopnikas, tikriausiai atvažiavęs mokytis į statybininkų mokyklą iš kokio Kauno ar Panevėžio priemiesčio. Pasipuošęs visas. Iš spintos išsitraukęs savo išeiginius treningus, iš vakaro nusiskutęs nuliniu numeriu arba po britva, ryte plikę pasitepęs aliejuku. Gražu žiūrėti. Išeiginiai treningai, blizganti plikė, bet rankoje puokštė gėlių. Kulniuoja moksliukas į rugsėjo pirmąją. Tikriausiai suvokė, kad plytų mėtymas į Seimo langus nepadėjo, tai nutarė tapti išsilavinusiu specialistu.
Auga Lietuvos ateitis, ne tik auga, bet dar ir šviečiasi.

51.8|2010-09-01 09:44

Rugsėjo pirmosios grožis pasireiškia mažais vaikais nešančiais dideles gėles. Proporcija keičiasi, kuo vaikas didesnis, tuo mažiau gėlių neša arba jos būna visai mažos. :DTas pats su vaikų meile mokytojams. :D Chi
Aš tuoj vietoj padarysiu tyrimus.
Ko iš nuolatinių komentatorių šiandien nėra. Nėra Fredžio, nėra Tatos, nėra Jonux, nėra Ingos. Va įtariamųjų sąrašas, kas yra dar mokiniai ar studentai ir vienas iš šitų galėjo būt z-analitiko užfiksuotas su puokšte einantis į šventę. :D Chi chi chi

Fredis*|2010-09-01 09:45

z-analitike, darbininkų vaike, kas yra "gopnikas" ir kuo Vilniaus, Alytuas ar Molėtų priemiesčiai yra gersni (blogesni) už Kauno ir Panevėžio? Ar ne per daug pasipūtimo tavo povyzoje, pirmoje kartoje nuo staklių?

Jonux|2010-09-01 10:40

Fredi, apsisviesk :D : http://www.youtube.com/watch?v=QBmOPu8w6gM

o z-analitikas ka nors pozityvas siam pasauli mato...

*Tata|2010-09-02 03:50

Rugsėjo 1-ją mane apima dvilypis jausmas. Taip, tai mokslo ir žinių šventė, gražu matyti vaikučius su gėlytėmis rankose skubančius į mokyklas, mielasis Z - analitikas net "gopniką" pamatęs džiūgavo kaip mažas vaikas "geležėlę" radęs. Bet man ši diena primena ir liūdną datą. Tai Antrojo pasaulinio karo (1939-09-01) pradžia, kuriame priverstinai, kaip lenkų okupuoto Vilniaus krašto gyventojui (ne lenkui), jų kariuomenės kapralui, tą dieną karą teko pradėti ir mano Tatai. Todėl, gerbiamas 51.8 rugsėjo 1-ją manęs nėra ne tik ŽK, bet ir kituose tinklalapiuose. Nieko sau padaryti negaliu, Tatos pasakoti siaubingi karo pradžios momentai šią dieną grįžta į mano atmintį, tai kur jau čia švęsi.
Palikti komentarą
  1. * - žvaigždute pažymėtus formos laukus užpildyti būtina!A. Macijausko premija
Nmedia 2010

Naujausios temos

Populiariausios temos

Karštos diskusijos

Nauji komentarai

© 2009 - 2015 VšĮ „Žurnalistika kitaip“. Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką VšĮ „Žurnalistika kitaip“ sutikimą.