5 geriausios mažylių lovos

Standartinė mažylio lova

Lovos vaikamsStandartinė mažylio lova yra puikus perėjimas nuo vaikiškos lovytės, nes ji yra maždaug tokio paties aukščio. Todėl mažyliui lengviau pačiam įlipti ir išlipti. Tokios lovos taip pat rekomenduojamos vyresniems vaikams, kurie gali būti linkę miegodami iškristi iš lovos. Dėl savo aukščio standartinės lovos puikiai tinka jaunesniems mažyliams. Tačiau mažamečiams vaikams turėtumėte įsitikinti, kad įsigijote tinkamo dydžio lovą, kad sumažintumėte galimybę vaikui iškristi iš lovos. Svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, ar vaikas gali išlipti iš lovos. Jei taip, turėtumėte ieškoti tvirtos lovos su tvirtu kraštu (galbūt su turėklais). Nepamirškite, kad mažylių lovos taip pat gali būti naudojamos kaip dieninė lova, kai vaikas iš jos išaugs. Tai gali būti ypač naudinga, jei jūsų vaikas turi didesnį kambarį ir kitu atveju jam gali likti mažai vietos žaidimams. Lovos vaikams Kaune ir kituose miestuose.

Dviaukštė lova mažyliams

Nors dviaukštės lovos gali būti pavojingos mažesniems vaikams, mažylio dydžio dviaukštė lova gali būti puikus perėjimas nuo lovelės. Paprastai dviaukštės lovos apačioje būna standartinė mažylio lova, o viršuje – mažesnis vaikiško dydžio čiužinys, todėl lipti ir iškristi gali būti mažiau tikėtina. Kad vaikas būtų saugus, galite apsvarstyti galimybę laiptų viršuje įrengti apsauginius vartelius. Dviaukštės lovos gali puikiai padėti taupyti erdvę. Jos leidžia turėti didesnį kambarį ir sutaupyti vietos, kurią užima atskira mažylio lova. Jei pasirinksite žemą dviaukštę lovą, vaikas tikriausiai galės pats užlipti ir nulipti nuo jos. Dviaukštės lovos taip pat gali būti geras pasirinkimas, jei turite mažai vietos. Jas galite pastatyti prie sienos, kad neprarastumėte kitos kambario erdvės.

Palėpės lova mažyliams

Palėpės lovos yra labai paplitusios tarp paauglių, tačiau jos taip pat gali būti puikus perėjimas iš lovelės jaunesniam vaikui. Palėpės lovos paprastai yra maždaug tokio paties aukščio kaip standartinė lova, todėl mažamečiams vaikams lengviau patiems įlipti ir išlipti. Iš palėpės lovos taip pat gali būti lengviau išlipti (priklausomai nuo aukščio ir turėklų), o tai reikia turėti omenyje ieškant geros lovos mažyliui. Jos taip pat yra puikus pasirinkimas, jei turite mažai vietos ant grindų, nes jas galima pastatyti prie sienos. Palėpės lova taip pat gali būti geras pasirinkimas, jei turite didelį kambarį ir norite, kad vaikas turėtų vietos žaisti lovoje. Tai gali būti ypač naudinga, jei jūsų vaikas linkęs užmigti lovoje ir norite apriboti joje praleidžiamą laiką.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>