Apie ką įspėja kaukianti signalizacija

Signalizacijų yra įvairių rūšių ir apie jas galima pasiskaityti čia: http://komanda.lt/lt/apie_mus/imone/signalizacija. Tačiau net ir profesionalios signalizacijos ne visada įspėja apie tikrąjį pavojų. Kartais jos suveikia visai ne dėl to.

Tikroji grėsmė – įsilaužimas

Realiai signalizacija yra skirta tam, kad galėtų mus apsaugoti nuo įsilaužimų, kad mes būtume ir jaustumėmės saugūs. Jeigu kas nors lenda į namus, laužiasi, signalizacija apie tai praneš garsu, o taip pat pranešimą apie įsilaužimą gaus ir kažkur sėdinčios saugos komandos, tuomet jos iškart važiuos patikrinti, ar viskas gerai. Tad tiems, kas palieka ilgam namus be priežiūros, kas neturi sąlygų kitaip prižiūrėti namus, tai gali būti puikiausias būdas saugoti savo turtą.

Nepavykęs įsilaužimas

SignalizacijaTačiau dažnai pasitaiko, kad signalizacija ima kaukti visai be reikalo. Pavyzdžiui, būna nepavykusių įsilaužimų, kurių metu viskas tiesiog kaukia ir plyšta, o atvykę komandos nariai pamato, kad patys savininkai išsižioję stovi prie durų, nes kažką ne taip paspaudė, pamiršo kodą ar paliko raktus, todėl bandė įeiti per rūsį. Nepavykęs įsilaužimas – gana dažnas scenarijus, dėl kurio važiuojama į privačius namus.

Kažkas nemoka išeiti iš pastato

Taip pat signalizacija gali būti aktyvuojama biuruose, kai paskutinis pervargęs darbuotojas išeina iš pastato. Tai jam tikrai gali kainuoti bent jau skambutį į komandą, pokalbį su apsauginiais, o blogiausiu atveju – ir komandos narių vizitą. Tikrai nemalonu, kai apsauginiai be reikalo atvažiuoja į biurų pastatą, o prie durų tiesiog stovi pasimetusi moteriškė, kuri ne taip įjungė signalizaciją ir pati nespėjo išeiti ši pastato, jos nepajungdama.

Gyvūnai

Kartais signalizacija gali kaukti ir dėl laukinių ar naminių gyvūnų, kurie aplink vaikšto, juda ir gali sujudinti tam tikrus spindulius, fiksuojančius judesį. Jeigu jungiate signalizaciją namo viduje, būkite tikri kad ten neliko naminiai gyvūnai, galintys laisvai judėti. Dėl lauko signalizacijos irgi visko būna, ypač gyvenant kur nors pamiškėje, kur laukiniai gyvūnai yra gudresni už naminius ir bando patekti pas žmones. Taip pat kartais būna ir kitų netikrų trukdžių, dėl kurių kaukia signalizacijos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>