Ar dantų implantai – tai tikri dantys?

Netekus nuosavus dantų daugelis galvoja apie implantacijos galimybes, kurios šiuo metu tikrai labai įvairios. Džiugu, kad medicina ir tuo pačiu odontologija taip sparčiai vystosi ir gali pasiūlyti pacientams ne tik geriausios kokybės paslaugas, tačiau taip pat rezultatus, kurie dažnai pranoksta lūkesčius.

Deja, vis dar gana gajus mitas, kad dantų implantai yra trumpalaikis sutvarkymo etapas, kuris labai brangus. Taip nėra. Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kuri suteiks Jums profesionalias paslaugas.

Dantys – kaip tikri

Daugeliui žmonių patinka tai, kad dantų implantai yra tarsi tikri dantys. Nors pirmiausia pabrėžiamas funkcionalumas, tačiau daugeliui žmonių, kurie netenka nuosavų dantų, norisi, kad dirbtiniai atrodytų tarsi tikri. Tai yra, kad aplinkiniai net nežinotų, jog Jūsų burnoje yra dantų implantai.

Kaip pigesnė opcija yra protezai. Jie irgi padeda gana neblogai sukramtyti maistą. Tačiau minusas, kad jie dažniausiai ne tokie gražūs. Dėl to daugelis sutinka mokėti daugiau, tačiau būti ramiu, kad dantys jo burnoje atrodo puikiai. Atrodo kaip tikri. Ir jokio skirtumo, ar implantuojami visi, ar tik vienas, keli dantys, kurie yra derinami prie nuosavų, kurie dar yra burnoje.

Funkcionalumui – nėra ribų

Taigi, greta estetikos taip pat norisi pabrėžti, kad dantų implantai džiugina funkcionalumu. Jie tarnauja taip pat kaip ir tikri dantys. Tai reiškia, kad net ir kietas maistas, pavyzdžiui, riešutai – gali būti kramtomi be jokio vargo. Galimybės tikrai labai plačios, tačiau viskas dalinai priklauso ir nuo to – kokie implantai bus pasirenkami. Tikrai galima rasti patvaresnius ir galbūt ne tokius patvarius. Tačiau abu variantai – puikiai tarnauja. Juk kam dantys, kurie gali įkasti kaulą, taip?

Nereikia ypatingos priežiūros

Nereikia tikėti mitu, kad dantų implantai reikalauja labai daug ypatingos priežiūros. Ne. Juos dažniausiai reikia prižiūrėti taip pat kaip ir tikrus dantis. Taigi, reikia tik dantų šepetuko, pastos ir tuo pačiu nuolatinio valymo. Tai veda link gražios ir sveikos šypsenos, kuri Jums tarnaus visą gyvenimą. esate to verti.

Gera klinika yra ta, kurioje ne tik bus atliktos procedūros, tačiau taip pat ir tokia, kurioje gausite atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus. Esame tikri, kad specialistai Jums patvirtins, kad dantų implantai gali sugrąžinti žmogui gyvenimą. būtinai išbandykite paslaugą, jeigu Jums jos reikia.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>