Ar koučingas profesinėje veikloje tikrai veikia?

Šiais laikais labai daug dėmesio yra skiriama profesinei veiklai ir tuo pačiu lyderiams, kurie turi siekti motyvuoti savo darbuotojus kuo labiau prisidėti prie įmonės veiklos kokybės. Tiesa, suburti komandą nėra labai paprasta. Geriausiai tam pasiteisina koučingas, tačiau ir tokiu atveju tikrai ne visos metodikos yra geros ir tuo pačiu gali padėti pasiekti norimus rezultatus, galiausiai, kai kurie motyvatoriai, kurie save taip pristato – dirba gana prastai.

Rinkitės atsakingą specialistą

KoučingasKoučingas nėra naujas mokslas, tačiau paskutiniu metu atsirado labai daug specialistais save vadinančių asmenų, kurie teigia, kad gali padėti darbo vietoje įdiegti kur kas geresnę atmosferą. Sunku pasakyti, ar jų darbas tikrai geras, kadangi dažniausiai tik po mokymų tiksliai pamatoma – kokio rezultato pavyko pasiekti.

Renkantis geriausia daugiau dėmesio skirti kvalifikacijai ir tuo pačiu metodams, kurie bus naudojami. Blogai, kai verslininkai užsisako paslaugas, tačiau nesidomi – kaip jos bus teikiamos. Juk labai skirtingoms komandoms reikalingi ir skirtingi specialistai, kurie gali tam tikrų metodų pagalba padėti visus suburti į kumštį.

Ne visada burti komandą verta

Nors šiuo metu labai daug kalbama apie komandos svarbu ir tai, kad kiekvienos įmonės tikslas yra paskatinti darbuotojus kartu siekti geriausių rezultatų, tačiau siūlome nepamiršti, kad tikrai ne visada ir ne visais atvejais komandos būtinas yra reikalingas. Paprasčiausiai yra ta tikrų įmonių ir tuo pačiu tam tikrų profesijos atstovų, kurie dirba individualiai ir tik tokiu atveju pavyksta pasiekti geriausių rezultatų.

Tokiu atveju koučingas jiems taip pat reikalingas, tačiau šiuo atveju skirtas ne buvimui komandos dalimi, tačiau motyvavimui dirbti kartu su kitais ir tuo pačiu dėl įmonės.

Svarbiausia – bandyti

Bet kuriuo atveju labiausiai pasiteisinęs metodas bet kurioje profesinėje veikloje yra susijęs su bandymais, kuriuos pasiekti gali kiekvienas. Tik tokiu atveju pavyksta rasti metodus, kurie labiausiai tinka kiekvienai įmonei ir tuo pačiu kiekvienai komandai. Išbandyti galimybes yra gana paprasta, tik svarbiausia jomis pasinaudoti. O kai jos tokios plačios – ignoruoti būtų paprasčiausiai kvaila.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>