Automobilių nuoma ir saugus jų laikymas

Šiandien žmonės yra kaip niekada mobilūs – keliauja visomis transporto priemonėmis. Jeigu dar prieš gerus penkiolika metų Lietuvoje buvo vos kelios kelionių agentūros, šiandien jų toli gražu ne viena. Tačiau ne paslaptis, kad reta kuri užsiima ir automobiliu nuoma. Šiandien straipsnyje pakalbėsime apie kelionių organizatorių Krantas Travel, kuris greitai švęs savo dvidešimtąjį jubiliejų.

Krantas Travel paslaugos

KelionėsKelionių agentūra Krantas Travel veikti pradėjo 1998 m. Kelionių organizatoriaus ofisai šiandien veikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir savo klientus džiugina aukšto lygmens aptarnavimu. Tarp paslaugų, kurias įmonė teikia – verslo ir poilsio kelionių organizavimas, viešbučių rezervavimas, lėktuvų, keltų, kruizų bilietų pardavimas. Per nemenkus savo patirties metus agentūra augo, plėtė klientų ratą ir kėlė savo kompetenciją. Pagrindinės kelionių kryptys – Vokietija, Švedija, Suomija, Ryga ir kiti maršrutai. Kelionės organizuojamos Baltijos jūra. Organizatoriai turi ilgametę patirtį ir kiekvieną sezoną tobulina savo teikiamų paslaugų kokybę. Ypač populiarios organizuojamos kelionės įmonėms. Tokios pramogos puikiai tiks vadinamam „TeamBuilding‘ui“, įmonės šventėms, vakarėliams. Taip išsprendžiama apgyvendinimo problema, nereikia leisti pinigų brangiems viešbučiams. Tokių kelionių kryptys gali būti: Talinas,Stotholmas, Sant Peterburgas, savaitgalio kelionė į Oslą ir kitos. Šiandien vis labiau populiarėja konferencijų ir seminarų organizavimas laivuose – tai puiki proga ne tik pakeisti formalią ofiso aplinką, bet ir bet kokią veiklą paversti nenuobodžia. Kelionių organizatorius pasirūpina ne tik laivu, bet ir maitinimu,puikiu aptarnavimu. Į kelionės kainą įskaičiuota ne tik pati kelionė laivu, bet ir patogi kajutė, konferencijų salės įranga, kokybiškas maitinimas, kelionės mokesčiai, taip pat organizuojamos įdomios pramogos bei žaidimai. Jau kuris laikas bendrovė teikia ir automobilių nuomos paslaugas. Automobiliu nuoma – paslauga, reikalinga tiek keliaujant po Lietuvą, tiek už jos ribų, todėl labai svarbu keliaujant po užsienį pasikliauti patogia sistema, padedančia surasti tinkamą transporto priemonę. Būtent tokią sistemą sūlo Krantas Travel kelionių organizatoriai. Galite pasirinkti įvairaus dydžio transporto priemones keliauti tiek su kolegomis, tiek su šeima, tiek individualiai. Internetiniame bendrovės puslapyje taip pat pateikiama informacija apie transporto priemonių nuomos specifiką kitose šalyse, tarp jų tokiose kaip Graikija, Portugalija, kitose Europos sąjungos valstybėse, taip pat užjūrio šalyse, tokiose kaip Kanada, JAV ir kitose. Tokiu būdu keliautojams paprasčiau transportą susirasti atsižvelgiant į viešbutį, kuriame apsistoja, atkreipiant dėmesį į parkavimo sistemas ir kitussvarbius aspektus. Kelionių agentūra Krantas Travel taip pat pabrėžia viešbučių rezervavimo internetu naudą, kadangi taip galima susipažinti su didžiuliu viešbučių pasirinkimo spektru, atsirinkti mažas kainas, užsakymas dažniausiai rezervuojant internetu yra nemokamas, po kiekvienu viešbučiu galite pasiskaityti išsamų aprašymą, klientų atsiliepimus. Taip pat reikia pabrėžti, kad kelionių organizatorius Krantas Travel taiko šaunias akcijas kelionėms, verslo kruizams, vertina savo klientus ir puoselėja gerą santykį su jais.

Geriausi atsiliepimai apie Krantas Travel

Vaidas iš Klaipėdos mėgsta keliauti. Nors jauno vyriškio pagrindinė – veikla garazo vartai ir jų montavimas, laiko pakeliauti su šeima specialistas visada atranda. Kadangi nuo mažens augo prie jūros, Vaidas vertina kruizus ir keliones Baltijos jūra. Su kelionių organizatoriumi Krantas Travel Vaido šeimyna keliavo jau daugybę kartų į Oslą, Stotholmą, Rygą bei Taliną. Kelionės kas kartą džiugina puikiomis pramogomis, geru maitinimu, šauniais pramogų vedėjais. Visai neseniai Vaidas pasinaudojo ir Krantas Travel siūloma automobiliu nuoma. Pirmą kartą ją išmėginti teko Rygoje, vėliau pasinaudojo ir Taline. Vyras tiki, kad su bendrove Krantas Travel keliaus dar ne vieną kartą.

1 comment on “Automobilių nuoma ir saugus jų laikymas

  1. Išvykstant atostogų norisi nuosavą transporto priemonę palikti saugioje namų teritorijoje, aptvertoje medine tvora, todėl gerai, kad yra automobilių nuomos paslauga ir nereikia mašinos palikti oro uoste.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>