Baterijos kelionėje

Tokios parduotuvės kaip http://www.varicom.lt siūlo įvairius prietaisus, galinčius pakrauti baterijas, taip pat ir skirtingus baterijų pasirinkimus, visa energetikos įranga gauna ir garantiją. Šiais laikais baterijų įkrovikliai tampa labiausiai ieškomais prietaisais keliaujant, viešint pas kažką. Greitai nusenkančios baterijos turbūt yra pagrindinis dabartinių mobiliųjų, išmaniųjų telefonų minusas. Kol kas dar nėra sukurta tokio telefono, kuris pasigamintų energiją pats, arba būtų ir išmanus su galybe funkcijų, ir turėtų ilgai laikančią bateriją.

Kai išsenka baterija

EnergetikaIš tiesų energetikos įranga yra svarbi mūsų pasaulyje, ir daug kas įprasta energiją bando pakeisti saulės, vandens. Žodžiu, kitų išteklių nei dabar naudojamos nuolatinės energijos. Tačiau senkančios baterijos telefonuose, video pulteliuose dažniausiai yra paprasčiausios liaudiškai vadinamos ličio batareikos. Joms išsekus mes turime liūdną vaizdelį – paskutinį prietaiso perspėjimą ir išsijungiantį ekraną. Todėl baterijų išsekimas gali reikšti visiškai nutrauktą ryšį ir komunikacijas su pasauliu.

Blogiausia yra vasarą turistaujant gamtoje. Išmanusis telefonas tada tikrai labai reikalingas. Norisi ir turėti internetą, ir matyti žemėlapius, ir žinoti, kiek valandų, ir galėti susisiekti su bet kuo. Taip pat ir paklydus telefonas išves į žmones. Žodžiu, dauguma dalykų, kurių mums reikia keliaujant į gamtą, yra lengvai sutalpinami būtent išmaniajame telefone. Todėl išsekus baterijai būna riesta. Kaip ir keliaujant po užsienį, kur išvis nebežinai, į ką kreiptis, jeigu telefone užgesta visa išsaugota reikalinga informacija. Ką daryti?

Papildomos baterijos ir įkrovikliai

Išeitis yra šiuolaikinė energetikos įranga. Papildomos baterijos, kuriomis galima pakeisti išsikrovusią, taip pat baterijų įkrovikliai, suteikiantys tarsi vienkartinę energijos injekciją į jūsų telefoną – tai dalykai, kurie gali leisti jūsų telefonui kritiniu momentu išlikti aktyviu. Tiesą sakant, net ryte skambantis žadintuvas ir prikeliantis jus į skrydį yra tai, ką reikia būtinai turėti ir galėti valdyti. Jeigu to negalite padaryti, tuomet praleisite išvis pirmąjį kelionės etapą – nenuskrisite į tą vietą, į kurią keliaujate.Taigi, pasistenkite įsimesti būtent tokį įtaisą, kuris leis jums išlaikyti bateriją ilgiau. Jeigu galite, vežkitės net porą, tuomet tikrai liksite ryšyje visada, kai to reikės. Aišku, jie ir kainuoja, tad draugui nemokamai jo neduokite – jeigu jis išnaudos jūsų bateriją, ką tuomet darysite jūs? Čia beveik gyvybės ir mirties klausimas, ir kiekvienas keliautojas turi pats pasirūpinti savo gerove ir tokiais būtinais daiktais kaip baterijos, jų įkrovikliai ir atsarginė energetikos įranga su savimi.

1 comment on “Baterijos kelionėje

  1. Labai gerai turėti powerbanką, tačiau dažnai būna nepatogu, nėra kur dėti. MAno draugas turi iphone 7 ir jis labai greitai išsikrauna, nusipirko powerbank, bet palieka visad mašinoj… Dabar jam nupirkau vyrišką rankinę ir į ją jis susideda tiek telefoną, tiek piniginę, tiek ir kitus daiktus. LAbai džiaugiasi, nes labai patogu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>