Dažniausiai ilgalaikės paskolos prašoma būstui

Kiekvienam iš mūsų ateina metas apsispręsti, kur suksime šeimos lizdą, kur gyvensime, ar pirksite iš sutaupytų pinigų butą, ar padės tie, kas isduoda ilgalaikes paskolas. O gal teks galvoti apie būsto pirkimą iš greitųjų kreditų paskolos? Bet kuriuo atveju, šiame dilemų kelyje nebūsite vieninteliai – dauguma žmonių nuolat suka galvą, kaip išspręsti šią lygtį ir gauti pinigų būsto turėjimui.

Ilgiausias gyvenimo projektas – būsto išsimokėjimas

Ilgalaikė paskolaTaigi, būsto išsimokėjimas veikiausiai yra ilgiausiai gyvenime išsimokamas projektas, jeigu viską pradedate nuo nulio. Laimingi tie žmonės, kuriems tėvai suteikia nors ir nedidelę turto dalį, kuri vėliau tampa jų namais. Svarbu, kad tie žmonės tai teisingai įvertintų, nešvaistytų savo gyvenimo. Visgi kitiems, norint įgyti tokį turtą, tenka griebtis paskolos. Kuo brangesnis turtas ir kuo mažesnėmis dalimis norima jį grąžinti, tuo ilgiau tenka mokėti už jo grąžinimą. Tačiau tai, žinoma, yra geriau negu visą gyvenimą nuomotis. Juk nuomojantis tenka tam tikrą sumą pakloti už būsto nuomą. Kuo anksčiau išsisukama iš nuomos mokesčio, tuo mažiau pinigų prarandama.

Ilgalaikė paskola su turto įkeitimu nebus tokia didelė kaip banko

Kodėl verta imti paskolą iš kredito unijos su būsto įkeitimu, labiau negu iš banko? Pirmiausia, tai bus lengviau gaunami pinigai. Aišku, ji ir bus mažesnė, kažkiek mažiau kainuos. Visgi, tai pinigai, kurie gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą.

Paprastesnis gyvenimas be banko būsto paskolos

Vienas iš esminių kriterijų, kodėl būsto paskola iš banko yra sudėtingesnį negu būsto paskola iš kreditų įmonės arba šeimos unijos – tai sprendimas dėl jūsų pirkinio. Be jokios abejonės, kai kurie žmonės kišis į jūsų sprendimus, jeigu norsite skolintis iš banko. O juk sprendimas pirkti su paskola vienokį ar kitokį būstą turėtų būti tik jūsų ir niekieno daugiau, ar ne? Kokią įtaką jums darytų bankas, skolinantis būstui:

– Neleistų skolintis nepakankamai įrengto būsto pirkimui, nes daroma prielaida, kad neturėsite, už ką įsirengti. Bet tai juk jūsų sprendimas pirkti nebaigtą statyti namą ir pabaigti statyti patiems (gal esate, pavyzdžiui, meistrų šeima).

– Priverstinai siūlyti visos paskolos mokėjimo metu reikalingus draudimus (turto ir gyvybės draudimą).

– Turto vertintojai ilgai svarstys, ar gali drausti tą turtą, jeigu negali – tuomet negalėsite ir pirkti.

– Jeigu turite nepilnamečių vaikų, atsiras dar daugiau reikalavimų.

Geriau skolintis iš kredito unijos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>