Įdomūs kompresoriaus panaudojimo būdai

Oro sprendimaiVien paminėjus tokį dalyką kaip kompresoriai darbui, jums turbūt neims kilti daug minčių apie tai, kaip jie galėtų panaudoti neįprastai ar kūrybingai. Na, esate matę, kad jie naudojami garaže, kompresorių remontas būtinas sugedusiems, o naujai veikiantys padeda remontuoti mašinas. Tačiau pats kompresoriaus veikimo principas yra labai universaliai tinkantis įvairiose situacijose. Kompresoriai darbui visada ims lyderiaujančias jų panaudojimo pozicijas, tačiau tikrai galima rasti ir kitokių kompresorių, kitaip panaudojamų. Kokiose situacijose neįprastai panaudojami kompresoriai?

Piešimas ir dažymas

Esame matę kaip nemaži kompresoriai darbui panaudojami dažant automobilius. Tačiau tiesa tokia, kad taip pat kompresorius gali būti naudojamas ir vaizduojamajame mene. Kuo jis bus mažesnis, tuo daugiau manevrų bus galima su juo išgauti. Todėl piešimas ir dažymas su kompresoriumi staiga tampa giminingomis veiklomis ir leidžia išgauti gražius spalvinius efektus.

Sniego mašina

Ar kada nors matėte sniego mašiną lauke? Ji yra sukuriama būtent naudojant oro kompresorių. Aišku, tai pareikalauja nemažai elektros energijos, tačiau išgaunamas efektas tikrai stulbinantis. Panašiu principu veikia ir kompresoriai, naudojami naktiniuose klubuose, kai visi klubo dalyviai yra apipilami įvairiais biriais dalykais. Galbūt gali pasklisti konfeti ar kažkas kitas, kas atstotų netikrą sniegą. Taip pat galima įsivaizduoti ir putų gaminimo aparatą, veikiantį tuo pačiu būdu. Kartais naktiniuose klubuose rengiami putų vakarėliai, kur būtent su kompresoriumi visi šėlstantys žmonės panardinami į putas.

Dažasvydis

Tam tikrais atvejais, dažasvydžio mašinos taip pat yra pagaminamos naudojant mažą kompresorių. Kaip kitaip paaiškinti tą staigų šūvį. Ten nėra parako, taigi ir sprogimas yra ne dėl kažkokio degimo. Tačiau oro kompresorius tokioje šaudymo mašinoje gali kuo puikiausiai pasitarnauti ir su savo didele jėga padėti iššauti kamuoliuką dažų.

Nardymas ir kosmosas

Narai turi ne tik deguonies balioną, bet ir kompresorių. Panaši situacija yra ir kosmonautų aprangose, tik jose yra dar daugiau dalykų. Tačiau principas yra toks, kad esant nesvarumo būklei, kompresoriaus jėga gali padėti greičiau pajudėti. Tarkime, naras, įjungęs kompresorių, gali staiga šauti į viršų. Apie tai, ką kompresoriaus panaudojimas padaro kosmonautui, galime sužinoti netgi pasižiūrėjus filmą „Gravitacija“, kur matome kaip pagrindinis personažas, panaudojęs kompresorių, yra nusviedžiamas kosmose taip toli, kad taip ir nepasiekia savo kelionės tikslo ir nenuvyksta iki žmogaus, tiesiančio jam ranką. Taigi, nors filmai apie kosmosą atrodo tokie nerealūs, tačiau kosmose tikrai naudojami labai paprasti dalykai, tokie kaip oro kompresorius.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>