Interjero detalės, kurios užtikrins prabangios senovės įspūdį

Interjero, kapi ir visos kitos, mados sukasi ratu, ir tą žino ir interjero salonas dubingiai.lt. Kodėl viskas sukasi ratu? Nes žmonės viską daro kontrastų principu. Pamėgsta vieną dalyką, tada ima po kurio laiko tai labai atsibosti, ypač, kai aplink atsiranda to perteklius. Tada visi metasi į kažkokį priešingą, to, kurio labiausiai trūksta. Galiausiai – įkvėpimo visada lengviau semtis iš jau buvusių dalykų, iš praeities mokytis. Taigi, taip ir nutinka, kad interjero mados atsikartoja. Jeigu jūsų svajonė dabar sukurti senovinio stiliaus atspalvį trintinį interjerą, verta naudoti keletą metodų.

Senoviškas tapetas ant akcentinės sienos

Kilimai iš Dubingių salonoGeriausia tokį interjerą derinti su šiuolaikiniu, o ne kurti namus, panašius į autentišką 19 a. pb. Muziejų. Tuomet visi jausis gerai ir patogiai. Taigi, senoviniai tapetai gali būti viena iš priemonių, kurios sukurs tą įvaizdį. Tačiau tai iš esmės nėra seni namai, ar kažkokia senovės imitacija, skirta filmuoti kostiuminei dramai. Todėl dabar naudojami tik elementai, tik motyvai. Paprastai erdvėje pasirenkama viena arba net ne pilna siena, kuri vadinama akcentine siena, ir ji yra tapetuojama kažkokiais ryškiais, savo žinutę sakančiais, retro stiliaus tapetais. Tokių tikrai rasite ir Dubingių salone. Tuomet šalia tos sienos statoma, pvz., senovinė sofa. Ta namų vieta tampa tarsi savotiška išplėša iš laiko. Lyg turėtume knygą ir iš vieno puslapio, kuriame yra šių laikų iliustracija, būtų šiek tiek išplėšta popieriaus ir matytųsi kitame lape esanti senų laikų iliustracija. Kitaip tariant – koliažo principas interjere.

Baldai

Senoviška sofa gali būti taip pat būtent tas baldas, kuris ir leis jausti senovės jausmą. O gal tai bus antikvarinis gražus pianinas. O galbūt kažkoks paveikslas su masyviais senoviniais baldais. Sendinto tipo baldai irgi puikiai tinka šiam jausmui sukurti.

Kiti elementai

  • Plytų siena – tai dar vienas galimas akcentinės sienos pasirinkimas. Deja, ne visur įmanoma, nes tai galima padaryti tik tikrai sename, senoviškame pastate, kuris pastatytas iš plytų, kurios gulė viena ant kitos ne vienodai.
  • Medžio elementai – visada suteikia natūralumą ir senovišką jausmą.
  • Senoviškas apšvietimas ir santechnika – tai tiesiog specialiu būdu ant laido kabinamos lemputės, špižinis čiaupas ir kiti dalykai.
  • Plastiko ir nenatūralių elementų vengimas – svarbiausias principas. Taip, atmetimo principas yra dažnai svarbesnis, negu rinkimosi, kada kuriamas tam tikras intejreras.
  • Parinktas natūralus spalvynas irgi yra svarbus.

2 comments on “Interjero detalės, kurios užtikrins prabangios senovės įspūdį

  1. Manau visą interijerą kuria ne detalės, o pati visuma. Detalės gali būti kaip prieskoniai, bet tarkim svetainėje gera ir kokybiška sofa atliks daug svarbesnį vaidmenį nei žvakės ant stalo.
    http://www.leojar.lt/

  2. Man asmeniškai prabangos ir jaukumo namams suteikia židinys. Tai itin svarbi interjero detalė, kurią įsigyti nuo šiol galima ir internetu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>