Itališkų baldų išpardavimas salone Ail Design

Itališkų baldų salonas Ail Design pradeda kasmetinį sezoninį ekspozicijos išpardavimą. Šiuo metu klientai turi puikią galimybę įsigyti salono parodinėje salėje esančius baldus su -40% nuolaida.

Sezoninis baldų išpardavimas – tai pats tinkamiausias metas atnaujinti savo namus kokybiškų prabangių baldų dėka, sutaupant nemažą pinigų sumą.

Nė vienas klientas neliks abejingu itališkiems dizainerių sukurtiems baldams, kuriuos galima nusipirkti akcijos metu.

Salono pasiūlymuose yra baldai svetainei, stilingam valgomajam bei jaukiai miegamojo zonai. Šiuo metu yra siūlomi minkštų baldų komplektai – kampinės sofos aprtauktos gobelenu arba natūralia oda, išskleidžiami valgomojo stalai, valgomojo ir baro kėdės.

Salono ekspozicijos išpardavimas – tai visuomet puiki galimybė klientams itališkus baldus nusipirkti ženkliai pagerinta kaina, daug pigiau lyginant su naujais užsakymais.

sezono_ispardavimas

Ail Design nuolat atnaujina savo ekspoziciją, todėl akcijiniuose pasiūlymuose dažnai atsiranda vertų Jūsų dėmesio baldų ir interjero detalių. Pirkdami baldus išpardavimo metu Jūs sutaupome iki 2 mėnesių laiko skirto naujų užsakymų gamybai ir pristatymui, baldus gaudami pačiu artimiasiu metu, o galimybė apžiūrėti vietoje gyvai ir įsitikinti patikusio baldo kokybiškumu – visada papildomas privalumas.

Baldų kiekis pateiktas salono puslapio išpardavimų skyriuje yra ribotas, todėl išsirinkus patikusį Jums modelį kviečiame paskambinti arba apsilankyti rezervacijai.

Iš savo klientų dažnai išgirstame tokį klausimą: „Kurie modeliai patenka į išparduodamų su didesnėm nuolaidom sąrašą? Ar baldai nėra pažeisti, ar yra geros kokybės?“.

Visi mūsų išpardavimo metu, maža kaina siūlomi salono ekspozicijos modeliai yra idealios būklės ir kokybės, tai baldai kurie buvo mūsų salone tam tikrą laiką, o šiuo metu jų vietą užims kiek naujesni, anksčiau nematyti modeliai.

Nuo naujai užsakomų baldų ekspozicinius modelius dažniausiai skiria tik atidaryta pakuotė ir ženkliai geresnė kaina.

Siūlomus baldus visada galima apžiūrėti ir išbandyti salone Vilniuje.

Mūsų internetinio puslapio itališkų baldų išpardavimų skiltis nuolat atnaujinama ir pildoma, todėl jeigu šią akimirką nematote Jums aktualaus ir tinkančio baldo, kviečiame apsilankyti sekantį kartą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>