Kai kaimynai stebi jūsų mašiną

SuperkamePaskambinusi į Autosupirktukas.lt moteris pasiteiravo, ar galėtų priduoti niekieno kieme stovinčią mašiną. Kaip tai niekieno? Juk ji priklauso kažkam. "Toks jausmas, kad niekam, nes ji lyg įsišaknijusi stovi vienoje vietoje". Iš tiesų, tarsi seni dinozauro griaučiai stovinčios nedraustos, seniai neveikiančios, nežinia kam priklausančios, iš eismo išregistruotos ir be technikinės mašinos – problema, kurią atrasi dažname daugiabučių kieme ir jo stovėjimo aikštelėje. Na o kaimynai – tai tie sargai, kurie geriau už bet ką kitą viską mato, žino ir… Dėl daug ko pyksta.

Seni „grabai“ aikštelėse

Turbūt didžiausia problema pasirodo automobiliai, kurie tiesiog įauga į aikštelių asfaltą. Niekas nežino, kieno jie ir kodėl ten stovi. Už valytuvo prie stiklo būna įkišti jau bent penki lapeliai su užrašu „pirksiu jūsų automobilį“, tačiau tai negelbsti. Nėra aišku, kam jie priklauso. Būtų tikrai puiku, jeigu kažkas prisiimtų atsakomybę ir tą mašiną patrauktų, nes kitiems žmonėms tenka automobilius statyti apskritai kažkur, tam neskirtose vietose, pavyzdžiui, pievelėje.

Kai savininkai turi daug mašinų

Kitas dalykas, keliantis kartais mažiau, kartais daugiau emocijų – tai savininkai, turintys po kelias mašinas ir laikantys jas aikštelėse. Iš kur kelios mašinos? Gal turėjote vieną, jos poreikiai neatitiko, nusipirkote kitą, o tą senąją planuojate parduoti. O gal kažkas dar ir padovanojo. Gal viena darbovietės, kita jūsų. Gal šeimoje daug vairuojančių pilnamečių. Taigi, priežasčių būna visokių, tačiau pagalvojus, reikėtų vadovautis sąžiningumo principu. Kodėl jūsų antra ar trečia mašina stovi aikštelėje, o kaimyno, turinčio tik vieną mažą „vabaliuko“, turi stovėti ant pievelės po kaštono medžiu? Vertėtų dažniau pasikalbėti su savo sąžine ir paklausyti jos, patariančios nekartinti kaimynams gyvenimo ir parduoti kitas nenaudojamas mašinas.

Bijo grėsmių

Jeigu gyvenate tokiame daugiabutyje, prie kurio esančiame kieme iš tiesų stovi daug nenaudojamų mašinų, gal kartais turite galimybę stebėti tikrą daugiabučio „cirką“. Kai paslapčia kaimynai vis pervarinėja mašiną iš vienos vietos į kitą, kad ant jos nepradėtų samanos augti ir nepasidarytų visiems aišku, kad čia – bergždžiai vietą užimanti mašina (nors visiems viskas vis tiek būna aišku). O bijoti yra ko, kaimynų pyktis juk pagrįstas. Aišku, veiksmai gali būti neadekvatūs ir galima net ir nemaža žala automobiliui. Tačiau reikėtų tikrai pagalvoti apie tai ir pasistengti nedaryti kvailysčių – geriau jau priduoti savo automobilį, kad jis niekam negadintų kraujo.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>