Kaip išsirinkti telefoną?

Telefoną paprastai žmonės renkasi pagal keletą kriterijų. Ne paslaptis, kad daug kam labai aktualu būna telefonų kainų palyginimas, nes jis iš esmės gali atspindėti tam tikrus dalykus dėl galimybių. Tuo tarpu išmaniųjų telefonų palyginime daug svarbos suteikia modelio naujumas. Naujesnis išmanusis telefonas yra madingesnis, net jeigu funkcijų jame ir nėra tiek daug.

Realūs parametrai palyginimui

TelefonaiTaigi, kokie yra realūs parametrai, į kuriuos atsižvelgiant jūs galite pirkti arba nepirkti? Kaip jau minėjome, telefono kaina yra svarbus dalykas. Daug kas turi numatytą biudžetą ir stengiasi į jį tilpti. Taip pat yra kitas klausimas dėl telefono tipo: išmanusis ar paprastas. Labai retai šiais laikais jauni žmonės renkasi būtent paprastus mobilius telefonus. Šie yra suteikiami senesniems žmonėms, tikintis, kad jiems bus paprasčiau naudotis. Taip pat dar vienas kriterijus – telefono procesorių greitis. Gali būti kelių vidinių branduolių procesorius, kuris daug greičiau leidžia telefonui dirbti. Skubantys žmonės nemėgsta, kai jų laiką ėda laukimas, kol telefonas užkraus vieną ar kitą informaciją, tad visada apsimoka kuo labiau ieškoti, kad už jūsų pasirinktą kainą telefonas būtų kuo greitesnis. Gražios vaizdų raiškos trokštantys žmonės paprastai susiduria su poreikiu geresnės filmavimo ir foto kameros. Šie dalykai leidžia geriau užfiksuoti jums svarbius ir gražius įvykius, o gal ir svarbius dokumentus.

Gamintojų pasiūlyti parametrai

Kai kalba eina apie telefonų kainas arba tokių esminių funkcijų kaip liečiamasis ekranas ar klaviatūra buvimą, tuomet galime sakyti, jog telefonai tikrai skirtingi. Realus progresas yra padarytas tarp šių išradimų. Pirma buvo laba dideli ir sunkūs mobilieji telefonai. Revoliuciniai lūžiai įvyko, kai telefonas ėmė siaurėti, kai atsirado polifoninės melodijos, kai atsirado internetas telefone, kai telefonas įsigijo liečiamąjį ekraną, ir galiausiai, kai telefonas tapo išmaniuoju. Dauguma kitų patobulinimų yra gamintojų triukas. Jeigu norėtų – jie iškart iškeptų tokį išmanųjį telefoną, kuris turėtų visus bruožus, kuriuos turės dar trys vėliau leidžiami modeliai su savo neva naujovėmis. Kaip kitaip gyvuotų rinkos, jeigu ne vis siūlydamos atsinaujinti? Ne tik drabužiai, bet ir daiktai, mobilieji telefonai turi savo tendencijas, siūlo būti stilingiems, moderniems. Dėl to ir telefonų modeliai nauji išeina labai dažnai, mes matome tuos pasikeitimus kas pusę metų. Tačiau esminių didelių pokyčių šioje technologijoje neatsiranda. Toks lėtas augimas kas keletą metų mus pripratina prie vėliau būnančių realių pasikeitimų.

1 comment on “Kaip išsirinkti telefoną?

  1. Aš manau nereikia rinktis pačio pigiausio telefono ir manyti, kad jis bus geras. Taip su tokiu bus galima paskmabinti ar parašyti sms, tačiau bus tikrai daug sunkiau naudotis įvairiomis mobiliosiomis aplikacijomis ir ir kitomis funkcijomis, kurios reikalauja didesnio pajėgumo. Perkant telefonus darbui reikia atsižvelgti į procesoriaus greiti, mat jeigu bus naudojamos verslo valdymo mobiliosios aplikacijos tuomet tikrai norėsis sklandaus darbo be trukdžių.
    http://www.terrait.lt/mobilios-aplikacijos

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>