Kaip pasirinkti tinkamą terasą savo namams?

StilkaiTerasa – puikus pavyzdys, kaip nedidelės erdvės pritaikymas gali padaryti didelį poveikį. Kadangi terasa iš esmės yra tik jūsų namo lauko pratęsimas, labai svarbu pasirinkti tinkamą, atitinkančią jūsų poreikius ir aplinkybes. Nuo nedidelių terasų priekiniame kieme iki erdvių kiemų su įmontuotais baldais ir kepsninėmis – yra daugybė būdų, kaip į namus įtraukti malonią lauko oazę. Tinkamai suprojektuota terasa gali išnaudoti natūralų kiemo nuolydį arba švelniai nuožulnų galinį kiemą, kad sklandžiai sujungtų skirtingas jūsų namo dalis. Arba galite pastatyti visą atskirą namą savo sklype, jei tik turite tam polinkį! Kad ir kaip žiūrėtumėte, gera terasa suteikia namų savininkams galimybę praplėsti gyvenamąją erdvę ir kartu išsaugoti privatumą. Taigi, į ką turėtumėte atsižvelgti prieš pasirinkdami tobulą naujos terasos išplanavimą? Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šį svarbų dizaino elementą ir daugybę jo aspektų. www.beremisstiklas.lt ir specialisto įžvalgos.

Terasa iš esmės yra lauko gyvenamoji erdvė prie namo. Paprastai ji statoma pirmame namo lygyje, o tai reiškia, kad į ją galima patekti ir patekti per tuos pačius įėjimus kaip ir į likusią namo dalį. Todėl terasos statyba yra patogus būdas praplėsti gyvenamąją erdvę galinėje arba šoninėje namo dalyje. Daugeliu atvejų terasos aukštis yra gera alternatyva aukštesniam priestatui, pavyzdžiui, priestatui ar papildomam aukštui. Šio tipo papildymas ypač patrauklus mažuose namuose arba tais atvejais, kai sklypas yra per mažas, kad būtų galima statyti visą priestatą. Tokiu atveju terasą galite tiesiog pastatyti ant esamo namo denio, balkono ar stogo ploto. Terasą taip pat galite suprojektuoti taip, kad joje būtų tokios funkcijos kaip baseinas ar net kiemo sodas.

Suplanuokite terasos išdėstymą

Pirmasis žingsnis projektuojant naują terasą – suplanuoti bendrą jos išplanavimą. Dar prieš galvodami apie terasos dydį, turėsite nustatyti bendrą jos formą ir išdėstymą. Pagal savo sklypo formą ir žemės nuolydį galite nustatyti geriausią terasos išplanavimą. Jei jūsų sklypas yra nuožulnus į galinę ar šoninę namo pusę, šiuos natūralius elementus netgi galite įtraukti į savo dizainą. Pavyzdžiui, galite lengvai suprojektuoti šoninę terasą, į kurią būtų įtraukta švelniai nuožulni veja. Toks išplanavimas leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę ir pasinaudoti natūraliais kiemo elementais.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>