Kaip tinkamai naudotis soliariumu

Kam naudojami soliariumo kremai žino tik tie ir tos, kas vaikšto į soliariumus. Tačiau jie žino ir daugiau dalykų apie odos įdegį ir soliariumo naudojimo. O ką daryti tiems, kas norėtų šiek tiek įdegti, tačiau dar nedrįsta lankytis tose vietose? Nuo ko pradėti?

Žinok savo odos tipą

Apsauga soliariumeVisų pirma, jums reikia žinoti, kokios odos žmogus esate. Kadangi soliariumo kremai nepadės, jeigu per daug kaitinsitės ne pagal savo odos tipą. Oda gali būti labai tamsi, kai vos nuo kelių spindulių gražiai parunda. Gali būti normali, kada tiesiog reikia pasideginti, iš pradžių atsargiai. Gali būti šviesi ir netgi rausva, kada reikia elgtis itin atsargiai, pradžioje dozuoti įdegį labai mažomis porcijomis. Visa tai gali leisti turėti tokią odą, kokios norite, kai ji bus jau įdegusi. Tai, kas galima rudaodžiui, jokiu būdu negalima baltaodžiui. Kremai bei priemonės taip pat bus skirtingus.

Įsigyk soliariumo kremus

Geriausia, kai soliariumo kremai perkami iš pardavėjų, tuo prekiaujančių. Perkant kremą pačiame soliariume sumokate gerokai per brangiai. Ten jis pilstomas labai mažomis dozėmis ir brangiai kainuoja. Jums reikėtų vieno apsauginio kremo, vieno kremo po deginimosi ir galima imti papildomą kremą įdegiui stiprinti, lyginti ir gražinti, kuris taip pat gali būti su bronzatoriais. Tad soliariumo kremai tikrai būtini, be jų atrodysite kaip apskrudusi malka. Nusipirkite po normalų buteliuką ir tada jau būsite beveik pasiruošę.

Soliariumų salone išsiaiškinti, kokias sąlygas turi

Verta prieš deginantis pasivaikščioti po netoli esančius salonus ir sužinoti, kokias programas turi. Ar senos yra soliariumo lovos, ar seniai keistos lempos, kiek kainuoja ir pan. Verta rinktis kokybišką soliariumą, kur lempos arba visa lova yra neseniai keisti, nes tada bus galima gražiau įdegti. Nežaiskite su oda, rinkitės tokią vietą, kokioje galėtumėte nors ir šiek tiek brangiau, bet tikrai gražiai įdegti.

Naudoti apsaugas

Kai kalbame apie apsaugas, tai turime omeny ne tik apsauginius kremus. Tai jau tarsi savaime aišku. Kalba eina apie kitas papildomas apsaugas. Tai akiniai, kurie saugos akis, taip pat gali būti kitos apsaugos, jeigu nenorite kažkokios srities deginti. Gal ten yra jus neraminantis apgamas ar daugiau šlakų, oda jautresnė. Nepamirškite išsitepti kremu, viską nusirengti. Būtinai išsiimkite auskarus ir nuimkite visus metalinius papuošalus, plaukų priemones, nes metalas soliariume įkaista ir nudegina.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>