Kam greitos paskolos internetu suteikiamos, o kam ne?

Greitos paskolosNemenkos skolos slegia jau gana ilgą laiką? Norėtumėte bent kažkiek sumažinti mėnesio įmokas? Greitos paskolos dabar siūlomos ne tik įprastų pirkinių ar paslaugų įsigijimui. Dabar skolintis internetu galima ir refinansavimo tikslais. Turintiems nemažus įsipareigojimus greitos paskolos išduodamos rečiau, nes dažniausiai viską lemia kreditingumo vertinimas. Kredito bendrovės pabrėžia, kad jos gali suteikti finansinę pagalba tik tiems, kurie atitinka įstatymų keliamus kriterijus. Visi tie kriterijai yra gana aiškūs – besiskolinantis asmuo negali būti per daug įsipareigojęs, negali būti bedarbis ir visada turi gauti stabilias pajamas, kurios įvardijamos kaip tvarios. Tai esminiai reikalavimai norintiems greitos paskolos.

Greitos paskolos prasiskolinusiems asmenims nėra suteikiamos

Įstatymai nedraudžia skolinti pinigų tiems, kurie turi įsipareigojimų. Svarbiausia, kad tie įsipareigojimai visada būtų vykdomi laiku. Vėluotinos skolos dažniausiai priveda prie to, jog kredito įstaiga vėluojantį klientą įtraukia į skolininkų sąrašus. Tie sąrašai yra vieši ir juose esančią informaciją gali matyti kitos finansų įstaigos. Jeigu jūs esate iš tų asmenų, kurie vėluoja mokėti įmokas ir yra įtraukti į vieną iš tokių sąrašų, tai jums greitos paskolos tikėtis nereikėtų. Kiekviena kredito įstaiga stengiasi apsaugoti savo pinigus, todėl jos dabar vengia išduoti kreditus tiems, kuriems jau nepavyko laiku grąžinti skolų.

Kuomet pateiksite kredito paraišką, turėsite duoti sutikimą dėl duomenų tvarkymo. Kredito įstaiga, gavusi jūsų sutikimą, tada ir patikrins kaip vykdote įsipareigojimus kitoms finansų įstaigoms. Ypač svarbu pabrėžti, kad tokia informacija apie vėluotinas skolas dažniausiai matoma ir kredito istorijos ataskaitoje, o ją tikrina praktiškai visos finansų įstaigos.

Kredito įstaigoms irgi nėra geriausi laikai, nes šiuo metu jos negali skolinti pinigų visiems iš eilės. Jos dabar turi itin kruopščiai įvertinti visą riziką. Rizika yra susijusi su kliento mokumu. Tai reiškia, kad kredito įstaigoms yra taikoma pareiga atsakingai įvertinti kliento mokumą. Jeigu mokumo vertinimas parodys, kad asmuo ateityje ko gero neturės iš ko mokėti įmokų, tai tokiam asmeniui išduoti greitą paskolą draudžiama. Tokie reikalavimai taikomi visoms finansų įstaigoms, kurios teikia greituosius vartojimo kreditus.

Taip pat verta žinoti, kad kredito įstaigos pačios atidžiau žiūri į klientų mokumo galimybes. Jos netgi nustato vidaus taisykles, kurios dar labiau sumažina galimybes skolintis. Kredito bendrovės dabar tikrina įvairiausius duomenis, o taip pat jos neretai taiko ir amžiaus reikalavimą. Greitos paskolos dažniausiai neišduodamos labai jauniems žmonėms, ypač tiems, kurie ką tik suėjo 18 metų.

Dažniausiai nurodoma, kad klientai turi būti dirbantys. Taip pat reikalaujama, kad jų įsipareigojimų suma nesudarytų 40 procentų mėnesio pajamų. Jeigu jums prireikė greitos paskolos, tai iš pradžių reikėtų įdėmiai įsiskaityti esančius reikalavimus – jie leis suprasti ar jums pavyks sėkmingai pasiskolinti pinigų ar ne.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>