Kokia yra gėlių reikšmė?

Spalvotos gėlės jumsMūsų visuomenėje priimta, kad yra tam tikros gėlių spalvų ir rūšių prasmės. Gėlių Fėja siūlo įsigyti tokias gėles, kurios tiks pagal progą ir padės išreikšti reikiamus jausmus. Taip vadinama gėlių kalba yra ne kas kito, kaip gėlių reikšmė arba simbolis. Ką gi reiškia tam tikrų gėlių dovanojimas?

Tam, kad išreikšti savo jausmus žmonės dovanoja gėles. Gėlių Fėja – gėlės į namus Klaipėda suteikia galimybę greitai ir paprastai užsakyti patikusias gėles. Vis dėl to, kai reikia išrinkti labiausiai tinkamas, susiduriama su tuo, kad nežinoma, ką pirkti. Ir tai visai nenuostabu, nes gėlių pasiūla iš tiesų stebina. Galima įsigyti įvairiausių rūšių ar spalvų gėlių. Kaip iš tokios gausos išsirinkti geriausias gėles, kurios tiks tam tikrai progai ar norint išreikšti tam tikrus jausmus.

Ar žinote ką reiškia dovanoti rožes? Daugelis pasakys, kad raudona rožė – meilės simbolis. Vis dėl to reikšmių rožės turi ir daugiau. Tai ne tik meilės, bet ir ištikimybės, aistros, šlovės simbolis. Tam, kad būtų galima tinkamai išreikšti jausmus, reikia rinktis tinkamą rožių spalvą. Balta spalva simoblizuoja tyrumą ir nekaltumą. Priimta dovanoti baltas gėles nuotakoms. Švelnumo jausmai išreiškiami įteikiant rausvas rožes. Jeigu norite tokių rožių, kurios simbolizuoja sėkmę, šlovę, turtus ar džiaugsmą, turėtumėte dovanoti geltonos spalvos rožes. Kai kurie geltonos spalvos gėles laiko išsiskyrimo simboliu. Norite nesuklysti įteikiant gėles? Tuomet gerberos yra geras pasirinkimas. Šios gėlės simbolizuoja optimizmą ir džiaugsmą. Galima sakyti, kad tai universalios gėlės. Jeigu reikia pasveikinti žmogų už drąsų poelgį, tai puikiai tiks dovanoti irisus arba kardelius. Tokios gėlės reiškia drąsą ir ištikimybę. Pavyzdžiui, chrizantemos simbolizuoja ilgaamžiškumą, sveikatą, draugystę ir išmintį.

Kaip matome gėlių simbolika yra labai plati. Norint nesuklysti renkantis gėles tenka ilgai galvoti dėl pasirinkimo. Gėlių Fėja ne tik siūlo didelį gėlių asortimentą, bet ir pagalbą renkantis tinkamiausias. Bet kuriuo atveju, jei tik kyla abejonių dėl tinkamų gėlių pasirinkimo, galima gauti patarimų.

Nors gėles priimta dovanoti nuo seniausių laikų, tačiau iki šiol daugelis žmonių nežino jų simbolikos. Prieš dovanojant gėles galima sužinoti daugiau apie tai, ką kokios gėlės reiškia ar bent ką kokia spalva simbolizuoja. Tuomet bus paprasčiau pasirinkti tinkamiausias gėles. Jei abejojate dėl pasirinkimo, tai galima ieškoti patarimų internete arba prašyti, kad patartų gėlių pardavėjai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>