Krūtų didinimas riebalais: kas tai?

Šiais laikais plastikos chirurgija padeda gana greitai ir paprastai pasikoreguoti savo išvaizdą. Tam tikros procedūros tapo tokios paprastos, pigios, kad daugelis žmonių naudojasi galimybe atrodyti taip, kaip labiausiai nori. Viena iš tokių operacijų yra krūtų didinimas riebalais. Tai greitas, paprastas ir palyginus visai pigus būdas turėti tokią krūtinę, kokios labiausiai norite. Svarbiausia yra pasirinkti patikimą chirurgą, kuris yra pasiruošęs jūsų svajones paversti realybe.

Natūralumas ir krūtų didinimas

Krūtų didinimas riebalais yra gana įprastas krūtų didinimo būdas, tačiau nuo silikoninio jis skiriasi tuo, kad šiuo atveju krūtys bus didinamos ir jų forma bus keičiama įdedant ne silikoninę medžiagą, tačiau pačios moters arba vyro riebalus, kurie yra paimti nuo kitos kūno vietos. Kai kurie tikina, kad tai kur kas natūralesnis krūtų didinimo būdas, kadangi jam naudojami to paties žmogaus riebalai. Taigi, tam tikra prasme padaromi labai maži pokyčiai, kurie negali būti vadinami operacija. Tiesiog iš vienos vietos riebalai perkeliami į kitą. Būtent dėl natūralumo krūtų didinimas riebalais yra vis dažniau pasirenkamas. Silikoninis didinimas tapo antraeiliu sprendimu, kuris toli gražu ne toks natūralu, kad daugelis siekia. Juk šiais laikais natūralumas yra užkeliamas ant pjedestalo.

Operacijos paprastumas

Krūtų didinimas naudojant riebalus dažniausiai trunka iki 3-4 valandų. Pasitaiko atvejų, žinoma, kai operacija praeina kur kas greičiau ir lygiai taip pat kartais ji užtrunka. Tačiau pasirinkus gerą specialistą, tinkamą chirurgijos kliniką galite būti ramūs, kad operacija patenkins jūsų poreikius bei leis džiaugtis puikia išvaizda.

Po atliktos operacijos savo kūnui taip pat turite skirti šiek tik dėmesio. Bent jau kelias savaites reikia nešioti specialią liemenėlę, kuri yra skirta krūtų formavimui. Bent jau pusę metų rekomenduojama reguliariai lankytis pas chirurgą, kuris apžiūrės, ar viskas viskas gyja. Profesionalams labai svarbu ne tik atlikti operaciją, tačiau taip pat ir tai kad viskas būtų atlikta kokybiškai, pacientas liktų patenkintas rezultatu.

Krūtų didinimas riebalais – greitas ir paprastas būdas džiaugtis puikia išvaizda be labai didelių investicijų. Rekomenduojame pakoreguoti savo išvaizdą, kadangi kur kas didesnis pasitikėjimas savimi garantuoja ir kur kas platesnę šypseną.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>