Kur keltis: į Naujamiestį ar Žvėryną?

Gyvenimas NaujamiestyjeNors nauji butai Vilniuje kasmet ir brangsta, visgi žmonės vis tiek juos perka. Juk kažkas turi juos pirkti, kažkas turi kažkaip įsitvirtinti, apsigyventi sostinėje. Todėl ir naujas projektas Naujamiestyje, kur yra statomi visiškai nauji gyvenamieji namai, sulaukia labai didelio dėmesio. Bet jeigu jau ketinate pirkti butą Vilniuje, arti centro, galbūt svarstote, į kurį rajoną verčiau keltis. Šiandien palyginsime, kur geriau kraustytis: į Žvėryną, ar į Naujamiestį.

Žvėryno klasika

Sakoma, kad Žvėrynas yra klasikinis prabangus Vilniaus rajonas, panašiai kaip Kauno Žaliakalnis. Čia yra labai brangi žemė, o daugiabučių beveik nėra, taigi, apsigyventi Žvėryne, šiame nedideliame rajone, ne taip jau ir lengva. Tačiau vis dar galima pirkti kokius nors butus. Kai kurie senieji Žvėryno gyventojai patiria itin daug streso, kai Žvėryne yra dirbtinai sukuriami gaisrai, baisu, kad tai neištiktų kiekvieno namo. Kad tai nebūtų kiekvieno namo likimas. Tačiau naujakuriai kuo skubiau stengiasi susitvarkyti. Visgi, didžiausi Žvėryno trūkumai yra tai, kad ten sunku išvis patekti (mažai naujų butų), kad daug senųjų girtų gyventojų, kad iš tiesų susisiekimas nėra toks ir patogus. O privalumai, žinoma, yra visai šalia žaliuojantis Vingio parkas.

Naujamiesčio modernas

Veikiausiai supratę, kad į Žvėryną, kaip ir į dangų, patekti labai sunku, jauni ir veiklūs žmonės nusprendė užtvindyti Naujamiestį. Daug talpesnį rajoną, savo industrinėmis formomis primenantį Berlyną. Čia statoma kasdien vis daugiau naujų gyvenamųjų daugiabučių, ir Naujamiesčio pulsas reiškia tikrai aktyvų gyvenimą. Susisiekimas ten puikus su visais rajonais, o kartu kaimynystėje nuolat vyksta įvairūs miesto projektai.

Nauji butai čia yra išties puikus pasirinkimas. Vieta – labai patogi. Kaimynystė – jauki ir daug žadanti, kadangi čia keliasi gyventi jaunimas, taigi, vieni su kitais gali susidraugauti tarsi kokios visiškai naujos valstijos apgyvendinime. Be to, kainos čia dar nėra pačios brangiausias, o prestižas tik kyla. Kol kas nepanašu, kad kada nors Naujamiestis turėtų būti užmirštas ar sunykti. Panašiau, kad senieji klasikiniai kvartalai, tokie kaip Žvėrynas, jau vaduojasi kažkokia sąstingio agonija, o štai atgimęs Naujamiestis yra tikroje populiarumo viršūnėje ir, ko gero, kils dar aukščiau. Tad, jeigu galvojate apie naują būstą Vilniuje, būtinai pasivaikščiokite po Naujamiestį. Gal pamatysite, kad čia ir yra ta vieta, kur iš tiesų turėtumėte dirbti ir gyventi, nes čia yra smagiausia ir geriausia.

1 comment on “Kur keltis: į Naujamiestį ar Žvėryną?

  1. Na manau reikia ne į rajoną atsižvelgti, bet labiau į patį nekilnojamąjį turtą, nes susisiekimas geras abiejuose rajonuose. Esmė tokia, kad perkant būstą tikimasi, kad jo išlaikymas nebus labai brangus, o kiap žinia didžiausią išlaikymo kainą sudaro šildymas. Reikai atkreipti dėmesį į tai, kaip yra šildoma, koks katilas ar šilumos siurblys, kaip apšiltintas pats namas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>