Kur sode panaudosite pjūklą

Akivaizdu, kad žoliapjovę ar vejapjovę panaudosite tik vienam tikslui ( https://parkutechnika.lt/vejapjoves ) – žolės pjovimui. Tačiau yra ir tokios sodo technikos, kurios panaudojimas yra labai universalus – pavyzdžiui – geras elektrinis ar benzininis, grandininis pjūklas. Ką su juo nuveikti?

Įsigykite gerą pjūklą ir saugumo priemones

Parkų technikaPirmiausia tai tas geras grandininis pjūklas turės būti nupirktas https://parkutechnika.lt/grandininiai-pjuklai. Nepirkite pjūklo iš pažįstamų ar turguje, nes neturėsite išvis jokių garantijų. Tačiau pagalvokite, kaip jis galėtų jums praversti, jeigu nusipirktumėte iš geros parduotuvės. Pjūklas bus užtikrintai gerai pagamintas, turės visas reikalingas gaminio garantijas. Galbūt kaip tik tokio pjūklo jums ir reikia? Įsigykite tokį pjūklą ir viskas bus labai gerai. Jeigu planuojate dažniau su tokiu pjūklu darbuotis, tai nepamirškite ir saugumo priemonių: neperpjaunamų pirštinių, kelnių, batų su metalo antgaliais. O taip pat ir akinių nuo skiedrų, šalmo.

Formuoti augalų šakas

Vienas paprastas dalykas, kurį kartais reikia padaryti turint savo sodą, ir kur labai praverčia grandininis, benzininis pjūklas – tai augalų šakų formavimas. Šitą dalyką tikrai galite padaryti, tik turite turėti omenyje, kad reikia pasidomėti, kaip tiksliai yra atliekamas tas formavimas, kokios medžiagos naudojamos, ką reikia daryti. Kurias šakas reikia palikti kaip pagrindines, kurias reikia pjauti?

Pjaustyti šlamštą ir parengti jį kurui

Jeigu turite seną namą ar sklypą, tai retkarčiais pas jus prisikaups šlamšto. Tą šlamštą galite kur nors sukrauti ir bus ramu. Tačiau taip pat galite tiesiog su šlamštu pasielgti kitaip ir šlamštą supjauti, sudeginti, sukūrenti. Tuomet žinosite, kad šlamštas panaudotas vertingai. Pavyzdžiui, drožlių plokštės, įvairios medinės baldų dalys. Visa tai gali būti supjauta ir panaudota kaip kuras.

Panaudoti statybose ar remonte

Jeigu kažką remontuojate ar statote, tai nereikia sakyti, kaip labai jums reikalingas geras grandininis pjūklas. Jūs puikiai žinote. Ar statote, pjaunate gegnes, ar karkasą namui, ar pertvaras. Meistrai dažnai turi ir įvairias medienos pjovimo stakles, tačiau turėsite pagalvoti, kur iš tiesų jas naudoti.

Pjauti kurą

Galų gale, yra sakoma – ruošk malkas vasarą. Taigi, vasaros metu iš tiesų bus galima ruošti kurą ir susipjauti sau kažkokias šakas, malkas. Kai kas perka lentas ar prastus rąstus, ir visa tai pjauna. Taigi, tai irgi būdas susidėti malkas žiemai. Kažkas perka jau suskaldytas ir supjautas, kažkas jas tiesiog patys pjauna, taip ir pasportuoja, ir laiko sutaupo.

1 comment on “Kur sode panaudosite pjūklą

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>