Kvepalai – gera dovana vyrams?

KvepalaiKadangi žiema iš esmės yra dovanų metas, dažnam iškyla problema, tikras rebusas – ką gi dovanoti vyrams? Viskas labai puiku, jei vyras turi aiškiai išreikštą hobį, pavyzdžiui mėgsta žvejoti arba remontuoti automobilius. Bet ką daryti tuo atveju, jei tokio hobio nėra? Tuomet tektų atsigręžti į kažką tokio, kas yra universalu ir naudojama visų. Rūbai gali būti geras pasirinkimas, tačiau labai dažnai nutinka taip, jog skiriasi skirtingų gamintojų nurodomi dydžiai, todėl nepasimatavus pirkti nepatartina. Taip pat tai gali būti namų apyvokos reikmenys, kurių reikia visiems, pavyzdžiui patalynė, virdulys ir pan. Tačiau bene geriausia ir lengviausiai prieinama dovana būtų kvepalai, kurių galite įsigyti https://burkalifa.eu/7-kvepalai-vyrams tinklapyje.

Jei tai būtų mergina, jūs tikriausiai nė nesumirksėjęs paieškotumėte kvepalų ir juos pirktumėte. Tačiau kai kalba pasisuka apie vyrus, visų entuziazmas šiek tiek priblėsta, užtikrintumo lieka mažiau. O kas, jei vyras įsižeis gavęs tokią dovaną? Apskritai, ar galima vyrams dovanoti kvepalus?

Na viskas labai priklauso nuo situacijos. Jei žmogaus, kuriam dovanojate dovaną, nepažįstate arba pažįstate labai menkai, ir nežinote, ar dovanoti kvepalus yra gera idėja, ar jis juos mėgsta, galbūt tokiu atveju tai ir nebūtų pati geriausia dovana. Visai kita kalba jei žinote, jog dovanos gavėjas tikrai kvepinasi ir jūsų dovana bus panaudota. Tokiu būdu galite būti užtikrinti, jog žmogus apsidžiaugs ir liks jums dėkingas. Ir visiškai nesvarbu, jei nežinote kokius kvepalus tas žmogus mėgsta ir dažniausiai perka. Galite išrinkti kažką iš vyriškų kvepalų klasikos ir būsite beveik garantuotas, jog neprašausite. Be to, išrinkti kvepalus yra sunkiau moterims, o ne vyrams, kadangi didžioji dauguma vyriškų kvapų yra labai panašūs – jie visi gaivūs ir energingi, spinduliuojantys vyriškumu. Iš kitos pusės tai yra ir trūkumas, kadangi sunku atskirti vienus kvepalus nuo kitų. Jei žmogus, kuriam dovanojate dovaną būtent tai ir mėgsta – išsiskirti, jums reikėtų paieškoti kvepalų kurie yra apibūdinami kaip išskirtiniai, atkreipiantys kitų dėmesį.

Dar vienas patarimas – nedovanokite didelio kvepalų kiekio. Tam yra dvi priežastys. Pirma, egzistuoja tikimybė, jog kvepalai žmogui vis dėl to nepatiks ir jis jais nesinaudos. Antra, jei kvepalai bus naudojami, juos reikėtų sunaudoti kaip galima greičiau, kol aplinkos veiksniai nepakeitė jų savybių. Tad mažesnė talpa yra daug praktiškesnė. Daug geriau pasirinkti mažą buteliuką, o už likusius pinigus nupirkti papildomų dovanėlių.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>