Medinių lauko durų priežiūra pagal specialistų rekomendacijas

Geros kokybės lauko durys suteikia kur kas daugiau ramybės, saugumo, žinoma, taip pat ir puošia namus, tad dažniausiai verta skirti daugiau dėmesio pasirinkimui, kol rasite tinkamiausias. Tiesa, medinės lauko durys taip pat reikalauja ir priežiūros, kurios gali garantuoti, jog daiktas tarnaus ilgai, bus našus, galiausiai, džiugins funkcionalumu, kurio dažniausiai ir tikimasi iš geros kokybės medienos gaminių.

· Tinkamos priemonės

Lauko durysMedinės lauko durys nėra lepios. Dažniausiai užtenka vandens, kad jų priežiūra būtų tinkama. Tačiau rinkoje galima rasti ir specialius valiklius, kurie padės pašalinti dėmes. Lygiai taip pat dažniausiai tie valikliai tinka ir kitoms namuose esančioms smulkmenoms valyti. Pavyzdžiui, MDF grindjuostės gali būti valomos su medinių durų valikliai.

· Perlakuokite

Dažniausiai metų eigoje medines duris reikia perlakuoti. Tik tokiu atveju jos atrodys gražiai, svarbiausia – bus šviežios. Perlakavimui tinka tradiciniai lakai, tad galite būti visiškai ramus, kad durys atrodys puikiai, tačiau neteks daug investuoti, kol rasite Jums tinkamą variantą.

· Tvarkykite

Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir priežiūrai tada, kai matyti, kad atsirado įbrėžimai bei tam tikri gedimai. Dažniausiai jiems nereikia meistro, tačiau svarbiausia greita reakcija. Juk maži gedimai gali virsti labai dideliais ir tuomet jų tvarkymas kainuos kur kas daugiau.

· Spynų keitimas

Jeigu norite būti visiškai saugus – tokiu atveju turite reguliariai keisti ir spynas. Šiuo metu rinkoje galima rasti tikrai geros kokybės gaminius, kurie Jums našiai tarnaus. Žinoma, verta pirkti patikimų gamintojų, kurie tikrai žinomi ir vertinami. Tokiu atveju pakeitus spynas – gyvenimas taps vėl kur kas saugesnis ir tuo pačiu ramesnis.

· Dėmesys – svarbiausia

Kuo daugiau dėmesio Jūsų durims bus skiriama – tuo jos gražiau atrodys ir tuo pačiu našiau tarnaus. Juk šiuo metu ir pačių durų pasiūla labai plati. Tai reiškia, kad prasta kokybė, prastos medžiagos, kad ir kaip bus prižiūrimos, deja, dažniausiai nepatenkina poreikių, tad rinktis reikia atsakingai.

Nereikia daug priežiūros, kad durys atrodytų puikiai. Tačiau skyrus jos šiek tiek, esame tikri, kad Jūsų poreikiai bus pranokstami.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>