Metalo dirbinių istorija

Metalo gaminiai nuo seno naudojami ne technikos, įrankių gamyboje, bet ir pastatų išoriniuose bei vidiniuose fasaduose. Dėl medžiagos kietumo, sunkumo bei tvirtumo nėra paprasta metalą apdirbti, todėl svarbu ieškoti savo darbą puikiai išmanančių įmonių. Šiandien straipsnelyje apie vieną tokią bendrovę ir pakalbėsime.

UAB „Politeca“ paslaugos

PolitecaBendrovė UAB „Politeca“ savo veiklą vykdo jau gerokai ilgiau nei dvidešimt metų. Bendrovė teikia įvairių metalų, tarp kurių – nerūdijančio plieno, aliuminio, cinkuoto metalo apdirbimo darbai. Įmonė metalus lanksto, valzuoja, perforuoja ir gamina įvairaus tipo metalo dirbinius. Tarp gaminamų produktų – išorinės namų palangės, taip pat vėjalentės,nestandartiniai namų stogų elementai. Gamybai naudojamos tiek klientų, tiek užsakovų siūlomos metalų medžiagos. Kodėl metalas taip gausiai naudojamos visose buities, statybų ir kitose srityse? Kada žmonės pradėjo naudoti metalo dirbinius savo kasdieninėse gyvenimo srityse? Atsakymas siekia dar akmens amžiaus laikus. Kai žmogus ėmė naudoti ugnį, išsiaiškino, kad stipriai įkaitinus metalą galima formuoti norima forma ir išgauti įvairiausio tipo įrankius ir dirbinius. Tada metalą įmta naudoti metalinių įrankių, darbo įrankių gamyboje, imta gaminti papuošalus, indus, peilius, kirstukus, vėliau – valgymo įrankiu. Seniausi randami metalo dirbiniai siekia tūkstantmečius, randami Egipto ir Artimųjų Rytų teritorijose. Pakankamai svarbus ir sudėtingas procesas būdavo ne tik rūdos lydymas bei formavimas, bet ir jos ieškojimas. Kalvis visada būdavo gerbiamas amatininkas, nes gamindavo ginklus, būtinus karvedyboje. Visi apdirbimo darbai būdavo atliekami terminiu būdu bei lankstant rankomis, tuo tarpu šiandien metalo apdirbimas vyksta naudojant pačias inovatyviausias technologijas. Naudojama kuo mažiau rankų darbo. Žinoma, geras kalvis ir metalo apdirbimo meistras privalo turėti ir aštrią akį, ir pakankamai jėgos, tačiau šiandien žmogaus jėgą vis dažniau pakeičia stakles, specialūs karpymo ir lankstymo aparatai. Pavyzdžiui, įmonė Aplameta užsiima įvairių metalo apdirbimo įrenginių prekyba. Čia galima rasti įvairiausios produkcijos, pradedant suvirinimo įranga, lenkimo, pjovimo įrenginiais,šrotavimo įrengimais, baigiant įvairaus tipo staklėmis. Kiekvienas modernus parduotuvėse matomas metalo dirbinys reikalauja tikslaus darbo bei būtent tokių sudėtingų įrankių pagalbos.

Metalo dirbinių spektras

Šiandien metalo dirbinius žmonės labai dažnai pritaiko interjere. Dekoratyvinėms metalo detalėms labai svarbus ne tik gamybos procesas, metalo dirbiniai reikalauja ir tikslaus išmatavimo. Žinoma, kiekvienas užsakovas gali pasitelkti savo tikslią akį ir matavimo darbus atlikti pats, tačiau, norint išvengti rezultatų netikslumų ir defektų, patariama metalo matavimo ir apdirbimo darbus patikėti profesionalams. UAB „Politeca“ internetiniame puslapyje jau yra parengta patogi užsakymų forma, kurią galite pildyti rengdami savo užsakymą. Nurodytais kontaktais visada galite kreiptis,norėdami išspręsti įvairias problemas ar gauti atsakymus į iškilusius klausimus. Štai Vytautas iš Kauno rajono, pats turėdamas menišką prigimtį, sumanė pasigaminti metalines dekoratyvines detales ant kiemo vartų. Pats vyras turėjo tik idėją, tačiau negalėjo pasigirti jokia metalo apdirbimo patirtimi. Išgirdęs puikis atsiliepimus apie UAB „Politeca“ bendrovę, Vytautas patikėjo šio produkto gamybą būtent šiai bendrovei. UAB „Politeca“ atliko tiek tikslius išmatavimo, tie metalo lankstymo, formavimo, apdirbimo terminiu būdu darbus. Tokie nestandartinai metalo gaminiai šiems specialistams – kasdienybė. Be to vartų detalės – ne vieninteliai gaminiai, kuriuos gali pasiūlyti minėta bendrovė. Reklamos stendai ir raidės, stogeliai bei perdangų karkasai, metalinės konstrukcijos kiemo dekoracijoms, įvairaus tipo metaliniai laiptų turėklai – nedidelė dalis kokybiškos, jums siūlomos produkcijos. UAB „Politeca“ specialistai pasiruošę jums pateikti pačius kokybiškiausius ir išskirtiniausius sprendimus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>