Nebrangi vestuvinė kelionė – kaip ją organizuoti

Planuojant vestuves rūpi ne tik suknelės, kostiumai, vaišės, auto ir sodybų nuoma, bet ir pigūs skrydžiai ir variantai, kur galima būtų keliauti. Vieniems žmonėms svarbiau yra suorganizuoti geras vestuves, kad visi būtų patenkinti, o kelionė lieka antrame plane. Kiti atvirkščiai – sutaupytą didžiulę sumą pinigų beveik visą išleidžia prabangioms atostogoms, tikrajam medaus mėnesiui, o vestuves daro labai kuklias. Ir visgi jeigu planuojate daugiau svorio suteikti vestuvėms, o pačiai kelionei skirti mažesnį biudžetą, tai tikrai nereiškia, kad blogai darote. Puiku, tereikia paplanuoti, kaip gi gauti tą kokybišką ir nebrangią kelionę.

Pigius skrydžius garantuoja tam tikros avialinijos

SkrydžiaiPirmiausia reikia atskirti, kur pigūs skrydžiai, o kur brangūs. Keletas oro linijų bendrovių Lietuvoje siūlo itin pigius skrydžius, su kuriais galima patogiai keliauti po Europą ir netgi Artimuosius Rytus. Tad pirmiausia galima būtų planuoti kelionę tais maršrutais, ar tiesiog rinktis iš jų, kur yra pigesnės kelionių galimybės. Jeigu pasiekę kelionės tikslą norite jaustis kaip turtingi karaliai – tuomet rinkitės tokias šalis, kuriose pragyvenimo lygis yra blogesnis negu Lietuvoje. Tuomet it ponai galėsite leisti pinigus pigiau nei Lietuvoje kainuojantiems restoranams, vakarėliams, pirkiniams, pramogoms.

Skrydžių kainos labai priklauso nuo sezono ir konkrečios datos

Nepriklausomai nuo to, ar rinksitės pigesnes avialinijas, ar brangesnes, skrydžių kainos svyruos tam tikrais laikotarpiais ir sezonais. Paprastai tariant, piko metu, kuomet daugiau žmonių suinteresuoti tam tikra kryptimi keliauti, tuomet ir kainos bus bilietų didesnės. Priešingu laikotarpiu gali kainuoti net kelis kartus pigiau. Skrydžiai brangiau kainuoja Kalėdiniu laikotarpiu, vasarą, kuomet dauguma žmonių atostogauja arba pagal pasirinktos šalies aktualijas skirtingose vietose bus skirtingi sezonai.

Verta kreiptis pagalbos ir į tarpininkaujančias agentūras

Tarpininkaujančios agentūros gali padėti lengvai ir greitai užsisakyti pigias ir patogias keliones, pradedant pačiais pigesniais skrydžiais. Kitu atveju, galima užsisakyti, kad suorganizuotų ir patogias pigias nakvynes ar norimas paslaugas. Tai patogu, kadangi prieš vestuves ir taip turėsite sutvarkyti šimtus reikalų.

Planuoti labai iš anksto arba paskutinę minutę

Iš tiesų visi vestuvininkai turi tą patį pasirinkimą – arba viską planuoti iš anksto, užsakinėjant kelionę kuo anksčiau (mat vėliau bilietai brangsta), arba užsakinėjant kelionę iškart po vestuvių. Tada tai gali būti tiesiog "paskutinės minutės pasiūlymas" vadinamas. Tai irgi būdas sutaupyti. Labiau tinka tiems, kas mėgsta nuotykius, o ne kruopščiai suplanuotas smulkmenas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>