Nesušalkite kojų per vestuves

Bateliai jaunajaiRuošiantis vestuvėms nuotakos dažnai išvis pamiršta, kad jų apranga, vestuviniai bateliai turi būti ne tik graži, bet ir bent kiek praktiška. Todėl daug nuotakų, kurios vestuves atšoka šaltesniu metų laiku, būtinai po vestuvių atsikelia su sloga ar pirmaisiais gripo, peršalimo požymiais. Peršalti per vestuves – labai paprasta. Tereikia šiek tiek mažiau save tausoti ir tuojau pat galime pripažinti, kad peršalome. Kaip nesušalti per savo vestuves?

Bateliai – labai svarbu

Vestuviniai bateliai gali tapti ir didžiausia nuotakos puošmena, ir pačiu pikčiausiu prakeiksmu. Kada tai prakeiksmas? Tada, kai vestuviniai bateliai spaudžia, yra nepatogūs, neįmanoma pajudėti su tokiais kulnais, arba kai su jais tiesiog per šalta. Niekas nenori tuokiantis žiemą prie suknelės autis kokių nors šiltų su kailiu batų. Visi nori tų elegantiškų vestuvinių nuotraukų, kad visos nuotakos atrodytų it iš vitrinos. Tačiau save tikrai mylinti moteris nesileis į tokias nesąmones ir apsimaus tikrai šiltus batus, nes jai sava sveikata, savas grožis ir visi dalykai dėl savos sveikatos bus, be abejo, patys svarbiausi. Tad štai jums ir istorija – nori gražiai atrodyti, turi tinkamai apsirengti. Tada atrodysi gerai ne tik tą dieną, bet ir kitas dienas, kai jausiesi ir atrodysi sveika. Net ir žiemą nuotakos bateliai gali atrodyti dailiai. Tereikia turėti skonį ir mokėti išsirinkti juos.

Ceremonijos apranga

Be abejo, apranga ceremonijai irgi turi būti parinkta atitinkamai. Ar prisimenate seną istoriją apie tai, kaip PamelaAnderson tuokėsi paplūdimyje tik su maudymosi kostiumėliu? Tikriausiai dėl to, kad buvo žvėriškai karšta. Taigi, analogiškai, tuokiantis Šiaurės ašigalyje reikėtų apsirengti kailiais. Taip mąstykite ir apie ceremoniją. Net jeigu pačiai ceremonijai naudosite puošnesnius drabužius, vis tiek galite pasirinkti tokius, kurie bent jau būtų mažiau pavojingi gyvybei.

Patogieji drabužiai

Ir žinoma – po ceremonijos persirenkite visiškai patogiais, jaukiais ir tuo pačiu puošniais rūbais. Ko gero, jūsų šventė truks visą dieną ar kelias dienas, taigi, tikrai jums nereikia per šalčius šokti ir trypti su rūbais, kurie būtų kažkokie netinkami, su kuriais būtų vėsu, kurie būtų nepatogūs, bet tiesiai iš nuomos punkto. Ko jums reikia – tai kažko iš tiesų patogaus, jaukaus ir gražaus. Būtinai pasirūpinkite tuo, kad gautumėte tai, ko norite. Tik tada jūsų šventė bus graži, jeigu pati jausitės patogiai, gražiai ir laimingai su savo apranga ir avalyne.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>