Paskolos turint blogą kredito istoriją ir 0 pajamų

Gauti paskolą, kai kredito istorija nėra tvarkinga gali pasirodyti sunku ar net neįmanoma. Kas norės skolinti vargšui, kuris jau yra susimovęs ir negrąžinęs paskolos laiku? Kas norės patikėti tokio žmogaus pažadais, kad paskola bus grąžinta ir dar laiku?! Tokie klausimai kyla neišvengiamai. Daug panašių į juos taip pat beldžiasi į duris. Bet realybė yra visai kitokia. Tiesa yra tokia, kad paskolos su bloga kredito istorija yra išduodamos ir nė kiek nesunkiau nei kitos. Greitų paskolų išdavinėtojai apsidraudžia dėl visokių negandų reikalaudami didžiausių pagal įstatymą leidžiamų palūkanų normų. Į tai įeina bloga kredito istorija, bankroto galimybė ir kt. panašūs dalykai. Todėl bloga kredito istorija tikrai neturėtų atbaidyti nuo paskolos prašymo, nes yra labai didelė tikimybė, kad jis bus patenkintas. Nors šioje vietoje verta paminėti, kad kai kurie kredito išdavinėtojai gali pasirinkti pasiūlyti jums kreditą su šiek tiek didesne palūkanų norma ar BVKKMN, bet retas atsisakys paskolą išduoti apskritai.

Paskolos su bloga kredito istorijaKredito istorija nėra pagrindinis kriterijus spręndžiant ar paskola bus išduota. Yra daug svarbesnių kriterijų, pvz. pajamų dydis, prašymo metu turimų įsipareigojimų kiekis ir kt. Bet tai nereiškia, kad šį faktorių galite visiškai ignoruoti. Paminėjau, kad kredito istorija gali įtakoti paskolos kainą, todėl nesvarbu, kad kredito istorija nėra pagrindinis kriterijus, į jį vis tiek reikėtų atkreipti dėmesį ir net investuoti laiko geriau jį suprasti ir išsaugoti kuo geresnėje kondicijoje. Nepaisant visko, juk niekas nenori mokėti daugiau už paskolą su bloga kredito istorija.

Ar žinojote, kad į kredito istoriją įeina ir paprastų sąskaitų apmokėjimas? Tai nėra tik jūsų santykio su paskolomis istorija, nes joje atsispindi visi įmanomi faktai apie jūsų gebėjimą susitvarkyti su savo finansinėmis atsakomybėmis. Todėl paskolos su bloga kredito istorija gali būti nesuteiktas arba suteiktos brangiau net jeigu jūs nuolatos pavėluojate sumokėti savo komunalines išlaidas! Tai tik viena priežastis prieš prašant paskolos pasirūpinti, kad visos sąskaitos apsimokėtų laiku.

Nulis pajamų? Ne bėda paskolai gauti.

Bloga kredito istorija yra opi problema. Bet rašiau, kad tai tikrai nėra didžiausia kliūtis paskolai gauti. Net gi priešingai, gauti paskolą galima dažniausiai be problemų. Yra didesnių bėdų. O tokia viena yra pajamų neturėjimas. Paskolos be pajamų prašyti sunkiau nei tik turint blogą istoriją. Tas aktualu bedarbiams, nes paskolos aniems gauti sudėtingiausia. Bet neturėti pajamų gali bei kiti žmonės, todėl tas nėra tik bedarbių problema.

Bet išsigąst nereikėtų, nes paskolos be pajamų gali būti išduotos ir dažnai būna išduotos. Todėl nulis pajamų tikrai nesutrukdys pasiskolint. Bet reikia padaryti kelis prevencinius žingsnius, kad pajamų neturėjimas nesukliudytų. Pradžiai reiktų susitaikyti, kad didelės paskolos niekas jums neduos, todėl tokios galite ir neprašyti. Patarčiau apsistoti ties keliais šimtais eurų, nes daugiau gauti sunkiai pavyks.

Dar patarčiau kreiptis tik į ten kur atiduota paskolas veltui jei skolintojas dar nėra registruotas toje vietoje. Tada jūsų šansai gauti paskolą be pajamų padidės keliais kartais.

1 comment on “Paskolos turint blogą kredito istoriją ir 0 pajamų

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>