Tinkamos pramogos vestuvėms

Viena didžiausių gyvenimo švenčių yra vestuvės. Vieniems ilgai lauktos, kitiems atėjusios greitai ir galbūt net netikėtai. Nors ir kelianti džiaugsmą, vis dėlto, tai diena, kuriai reikia nemažai pasiruošimo – rasti tinkamą vietą, pasisiūti aprangą, nusisamdyti vedėją, didžėjų, fotografą, suplanuoti pramogas, apgalvoti maistą ir gėrimus ir galiausiai sukviesti visus svečius. Apie vieną iš vestuvių planavimo dalių – pramogas ir norime jums papasakoti šiame įraše.

Pramogos vestuvėmsPramogos būna įvairios – leidžiami į orą skraidantys žibintai, degamas laužas, naudojama audio palinkėjimų knyga arba fotografuojamasi prie fotosienelės. Kai kurie žmonės nuomojasi taurių piramidę, renkasi kubilą arba pirtį. Žodžiu, pramogų būna visokių, svarbu mokėti išsirinkti. Renkantis pramogas reikia galvoti apie tai, ko norite jūs, bet atsižvelgti ir į tai, kas patiktų svečiams. Kadangi vestuvėse dažniausiai dalyvauja ir draugai ir tėvai, būna daug skirtingo amžiaus žmonių, todėl visiems neįtiksi, tačiau kai kurios pramogos, kaip tradicinės, pavyzdžiui šokiai tinka visiems. Kubilas ir pirtis labiau tinka antrai dienai, kai žmonės jau susibičiuliavę, be to reikia nepamiršti, kad svečiai būna pasipuošę, merginos su suknelėmis, tad venkite labai aktyvių ar ekstremalių pramogų. Šventės metu, ypač pradžioje, visi stengiasi nesušilti ir neišsitepti, apie tai irgi reiktų pagalvoti. Gera pramoga yra ta, kuri paskatina susipažinti, “pralaužti ledus” ir atsipalaiduoti. Tai gali būti trumpas kiekvieno pristatymmas arba dar geriau – prisistatymas su kokiu nors žaismingu akcentu – du smagūs faktai apie žmogų ar kažkas panašaus. Rinkdamiesi pramogą galvokite ir apie aplinką, kurioje būsite bei orą. Jei užsisakysite lauko žaidimų, o paaiškės, kad lauke lyja, viskas gali nueiti šuniui ant uodegos. Taip pat turėkite atsarginį variantą arba derinkite aktyvesnes pramogas su ramesnėmis, galvokite, kad jos būtų kuo universlesnės, pavyzdžiui fotoaparatai su iškart išlendančiomis nuotraukomis mėgstama pramoga tiek jaunų, tiek senų, vyrų ir moterų tarpe.

Apibendrindami patarsime nepamiršti atsižvelgti ir į kainą – kai kurios pramogos yra labai smagios, tačiau brangios. Nors vestuvės būna kartą (arba kelis kartus) gyvenime, visgi svarbu, kad jos jūsų neapkrautų, būtų linksma jums ir svečiams, o pramogos sukurtų smagią nuotaiką visam vakarui.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>