Puodeliai pagal horoskopą

Kiniškas porcelianas ir jo puodeliai yra rytietiškas dalykas. Horoskopai, kuriais mes tikime, taip pat atkeliavo iš Kinijos. Ar galima susieti šiuos du dalykus ir padaryti puodelių horoskopą? Pažvelkime į viską pro pirštus ir pažiūrėkime, koks puodelis kokiam zodiako ženklui tiktų labiausiai.

Avinas (Aries)

Puodelis drauguiAvino ženklą turintiems žmonėms labai tiks balti kaip pienas puodeliai. Balta spalva užsispyrusiam ir dažnai karštakošiui avinui primins tam tikrą jo prigimties dalį ir tai, kad kažkada jaunystėje jis gėrė mamos avies pieną, kad ji turėjo baltą kailį. Tai tik metafora, tačiau baltas puodelis, o geriausiai, porcelianinis, tikrai padės avinui susikaupti, atsipalaiduoti.

Jautis (Taurus)

Dar vienas užsispyręs, tačiau dažnai labai ryžtingas geriems tikslams, zodiako ženklas jautis turėtų gerti iš raudono puodelio. Didelio, raudono ir su dviem ąselėmis. Tai bus kaip tam tikras galybės simbolis. Koridoje jaučius įsiutina raudona matodoro skara, taigi, ir toks puodelis pakurstys aistras ir dar didesnį norą eiti pirmyn bei siekti savo tikslų.

Dvyniai (Gemini)

Švelnus ir draugiškas dvynys turėtų iškart pirkti visą komplektą puodelių. Tai jam primins, kad jis turi draugų, artimųjų, ir kad gal metas ką nors pasikviesti į svečius. Juk nieko dvyniams nėra smagiau, negu nustebinti artimuosius puodeliu arbatos.

Vėžys (Cancer)

Vėžiams tiks moliniai rudi puodeliai. Gali būti dekoruoti kokiais nors etnografiniais motyvais. Vėžys yra gana meniškos sielos, kuri dažniausiai atsipalaiduoja tik vyresniame amžiuje, ir jam visada patinka klasikiniai bei tautodailės dalykai.

Liūtas (Leo)

Liūrui verta turėti skaidrų, stiklinį puodelį. Tokį, per kurį matysis permatoma ruda arbata ar auksinės sultys. Tai jam primins kažkokius tolius, kažkokį saulėlydį ir liūtas užsisvajos.

Mergelė (Virga)

Mergelėms rekomenduojama save pamaloninti prabangiu puodeliu su sidabro, aukso ar svarovskių imitacija. Jeigu tokio dar neturėjote, tai galbūt pats metas įsigyti ir pagaliau gerti iš tokio puodelio, kokio esate verta.

Svarstyklės (Libra)

Meniškos sielos svarstyklės bus smagu gerti iš gražiai, meniškai dekoruotų puodelių. Mažiau išsilavinusioms svarstyklės tiks puodeliai su dailininkų reprodukcijų atvaizdais (Klimto, Monos Lizos, kt.), o geriau apsišvietusioms reikės kur kas originalesnių pasirinkimų.

Skorpionas (Scorpio)

Šiam ženklui vienareikšmiškai vertėtų rinktis juodą puodelį, nes tik jis leidžia pripildyti šiuos žmones vidinės stiprybės, kuria jie garsėja.

Žuvys (Pisces)

Skaidrios, šviesios ir tikrai ryškios spalvos – štai ko trūksta žuvų gyvenime, tad jas gali atnešti tokių spalvų puodelis.

1 comment on “Puodeliai pagal horoskopą

  1. Labi miela ir gera dovana! Toks suvenyras puikiai tinka, kai keitiesi dovanomis per Kalėdų vakarėlį darbe, simbolinė dovana vardo dienos proga arba gimtadienui.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>