Renkuosi miegamojo baldus

Pagrindiniai kriterijai, kuriais remiantis bus išrinkti miegamojo baldai, yra šie: kaina, dizainas, patogumas, bendras įsikomponavimas į kambarį. Priešais mane – puikus elektroninis katalogas, kuriame yra visokiausių miegamojo baldų, tik spėk rinktis. Aptarsiu tuos kriterijus, pagal kuriuos renkuosi.

Miegamojo baldų kaina

Baldai miegamajamTaigi, kaip jau buvo minėta, miegamojo baldai gali būti įvairūs, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad jų kaina yra skirtinga. Manau, kiekvienas žmogus, žiūrėdamas, ką siūlo elektroninis katalogas, taip pat galvoja visuomet ir apie tai, kiek tie baldai kainuoja. Vargu, ar yra žmonių, kurie sąmoningai norėtų pirkti brangiausius baldus. Visi visuomet orientuojasi į mažesnę kainą, jeigu tik įmanoma tokią išpešti. Kita vertus, tikrai yra ir tokių, kurie nepirktų pigiausios prekės. Kartais tikima, kad pigiausia lygu prasčiausios kokybės. Kartais tai tiesa, kartais ne. Aš taip pat galvoju apie miegamojo baldų kainą ir esu taip nusprendusi, kad baldai neturėtų kainuoti daugiau, negu kainavo pats kambario remontas. O suremontuota ten buvo nemažai: apšiltintos sienos, pakeistos dailylentės, sutvarkytos grindys, paverstos dvigubomis šildomomis grindimis.

Baldų dizainas

Kitas dalykas – tie baldai turi būti išskirtiniai. Elektroninis katalogas iš geros parduotuvės puikiai atskleidžia, kad miegamojo baldai tikrai gali būti tokie. Negaliu pakęsti, kai pas žmones miegamieji būna visiškai vienodi. Aišku, tai dažniausiai nutinka, kada kažkokie baldai būna labai pigūs ir visai gerai atrodo – visi vidutinės klasės žmonės juos tada tokius nusiperka.

Patogumas

Šį kriterijų būtina vertinti labai rimtai. Jeigu tau baldai nebus patogūs, tai kam tau jie išvis reikalingi? Nors daug dalykų apie patogumą gali suprasti tiesiog stebint internete vaizdus ir skaitant aprašymus, tačiau visgi geriausia atvykti į baldų saloną ar sandėlį pasimatuoti baldus, pažiūrėti, ar jie jums iš tiesų patogūs. Aš ketinu preliminariai įsivertinti internetu, o tuomet neatmestus variantus patikrinti realybėje. Jeigu viskas gerai – imame.

Tinka kontekstui

Kas be ko, labai svarbu yra ir kontekstas. Tai yra – bendras kambario vaizdas. Gali prisipirkti anuos kriterijus atitinkančių baldų, bet jeigu jie bus blogi tuo atžvilgiu, kad nederės pačiame kambaryje arba tarpusavyje, tai koks iš jų grožis? Nereikia ir pirkti tokių visiškai neutralių kaip pilka pelė, tinkančių visur. Aš linkusi skirti daugiau laiko ir išsirinkti kažką unikalaus bei tarpusavyje viską suderinti. Smagu, kai namai yra gražūs ir nepanašūs į namus, kokius turi visi kiti žmonės.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>