Ką daryti, jeigu kelyje sugedo automobilis?

Tralas24h technine pagalba VilniujeNeabejotinai sugedus automobiliui kelyje daugelis pasimeta ir nežino ką daryti. Vienas iš būdų – tralas24h technine pagalba Vilniuje. Taip pat galima kviestis ir pažįstamus ar draugus, tačiau ne visi jų turi arba yra toli nuo jų buvimo vietos. Ką daryti tokiu atveju?

Pirmiausia reikia žinoti, kad kai kurios draudimo bendrovės į privalomą transporto priemonių civilinį draudimą įskaičiuoja techninės pagalbos kelyje paslaugą, o kai kurios ne. Tai jums reikia išsiaiškinti. Jei pagalba teikiama dėl draudimo poliso, tai reikia skambinti nurodytu telefono numeriu, o jeigu tokia paslauga neįskaičiuota, tai reikės patiems ieškoti, kas teikia tokias paslaugas.

Renkantis tinkamą pagalbos kelyje įmonę, reikia sužinoti ar toje vietovėje, kurioje jūs esate, jie teikia pagalbą. Taip pat reikia žinoti ar greitai atvyks, nes ne visos pagalbos kelyje įmonės įsipareigoja greitai atvykti, ypatingai, jei didelis atstumas iki įvykio vietos. Nors jos visos dirba visą parą ir be jokių išeiginių, tačiau kai kuriais atvejais gali tekti laukti ilgiau, jei pavyzdžiui, atstumas yra didelis ar daug eismo įvykių. Jums reikia žinoti, kiek laiko reiks laukti, jei tai netinka jums, tai reikia ieškoti kitos pagalbos kelyje bendrovės, kuri atvyks greičiau.

Daugiausia vairuotojus, kurie kviečia pagalbą kelyje, neramina tokios paslaugos kainos. Reikia paminėti, kad kaina priklauso nuo tam tikrų kriterijų. Pavyzdžiui, nuo įmonės kainų politikos. Taip pat nuo nuvažiuoto atstumo ir paros meto. Reikia paminėti, kad tokia pagalba kelyje nėra skirta tik automobilio gabenimui į kitą vietą, pavyzdžiui, savininko namus ar automobilių servisą. Tokia pagalba kviečiama ir tais atvejais, kai automobilis neužsiveda, sugenda raktas ar baigiasi kuras, ar išsikrauna akumuliatorius. Tokiais atvejais prie kainos prisidės ir kaina už darbus, kurie buvo atlikti teikiant pagalbą kelyje. Kiekvienas atvejis yra individualus ir kaina skirsis priklausomai nuo to. Norint bent jau žinoti, kuri bendrovė teikia pigesnes paslaugas, reikia sužinoti, kokios kainos už pagrindines paslaugas ir jas palyginti su kitos pagalbos kelyje teikiančios bendrovės. Tuomet bent jau žinosite, kuri bendrovė jums labiau tinkama.

Stresas sugedus automobiliui kelyje daugeliui nėra malonus įvykis, o jeigu dar sugedo automobilis toli nuo namų, tai problemų dar daugiau, nes kviesti draugus ar pažįstamus ne kiekvienas nori. Tokiais atvejais reikia pasirinkti tinkamą techninės pagalbos kelyje įmonę ir laukti jų pagalbos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>