Varstomų ir spintų stumdomomis durimis privalumai ir trūkumai

GarderobeSpintos Garderobe – neatsiejamas baldas kiekvienuose namuose. Jeigu šeima įsikelia į naują būstą ir namų interjerą kuria patys ar su dizainerių pagalba, jie turi įsigyti visus patogiam gyvenimui reikalingus baldus ir butą sudarančius elementus kaip vonia, stalai, virtuvės baldai, lovos, kėdės ir, žinoma, spintos. Tačiau dažnai šeimoje kyla klausimas, kokias spintas geriau pasirinkti? Įprastas varstomas ar spintas stumdomomis durimis Skyvedørsgarderober? Visiems norisi namuose turėti kokybiškus, ilgaamžius baldus, kurie puikiai tarnautų ir neleistų nusivilti gamintojais. Taigi šiame straipsnyje bus pateikiami varstomų įprastų spintų Garderobe ir spintų stumdomomis durimis Skyvedørsgarderober privalumai ir trūkumai.

Varstomos durys turi apribojimų dėl pločio. Jeigu jų nepaisysite, ilgainiui durų vyriams teks per didelis krūvis ir durys gali tinkamai nebeužsidaryti, atsidurti ne vienoje plokštumoje ir pan. O štai stumdomos durys gali siekti net pusantro metro plotį , jos yra stabilesnės ir joms nėra galimybės atsidurti ne vienoje plokštumoje. Taip pat, stumdomos durys atsiveria tyliai, o kalbant apie varstomas, kurios dažniausiai būna pagamintos iš medinių konstrukcijų su vyriais juose, ilgainiui gali pradėti tarsi ,,cypti“ ir tokiai spintai prireiks papildomos priežiūros, sutepimo specialiomis priemonėmis.

Spintos su stumdomomis durimis niekuomet nereikalauja papildomos namų erdvės, nes durys yra atidaromos į šoną, slankiojančio mechanizmo su ratukais dėka. Varstomoms durims reikalinga papildoma namų erdvė, nes durys atsidaro į kambario erdvę. Tai nėra praktiška, jeigu spinta įrengiama nedidelėje erdvėje. Skyvedørsgarderober leidžia sutaupyti papildomos vietos namuose ir jokiais būdais erdvės nemažina.

Stumdomų durų spintos garantuoja švelnų durų uždarymą ir pirštų prispaudimo pavojų sumažina minimaliai. Dažniausiai ši problema aktuali mažų vaikų turinčioms šeimoms. Turbūt ne vienas mūsų prisimena vaikystėje, tėvų namuose, nors kartą gyvenime prisivėrę rankų pirštus. Tai – pakankamai opi varstomų durų problema, todėl šiuo atveju specialistai rekomenduoja rinktis spintas stumdomis durimis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>