Vokų pakėlimas – reikiamybė ar mada?

Daugelis puikiai žino, jog akys – tikras sielos veidrodis, bet ką daryti, kai jo nebesimato ir akių vokai visiškai pasiglemžia dailų ir jaunatvišką žvilgsnį? Pastaruoju metu vokų pakėlimas tapo labai dažnai aptariama operacija, kuri daugeliui siejasi su jaunatviškumo atgavimu. Kad ir kaip bebūtų keista, daugelis nežino, jog kartais tokia operacija reikalinga ne tik dėl grožio, bet ir dėl regos. Net ir tie, kurie yra griežtai nusistatę prieš plastines operacijas tokiu atveju suprastų, jog regą reikia gelbėti. Taigi, akių srities padailinimas tikrai nėra mada. Daugeliu atveju tai yra siekimas atgauti dailų žvilgsnį arba noras ir vėl geriau matyti.

Vokų pakėlimasPerteklinė oda ant akių sumažina matymo galimybes, todėl darosi ne tik sunku matyti pilną vaizdą, kurį akys įprastai rodo, bet ir skaityti, rašyti. Žinoma, prie viso to užkritusi oda tikrai prideda kelis metus, nes žmogaus akys verčia veidą atrodyti it pavargusį, piktą arba liūdna – bet kokiu atveju jis dažnai neperteikia tikrosios emocijos, todėl asmuo atrodo visiškai kitaip nei norėtų. Moterims tokie vokai taip pat trukdo pasidaryti dailų makiažą, kas šiais laikais taip pat yra svarbu. Dėl šių priežasčių vokų pakėlimas atliekamas vis dažniau ir tikrai ne retai pasitaiko, jog tokios operacijos prireikia ir jauniems žmonėms.

Užkritę vokai gali būti ir paveldimi, todėl vokų pakėlimas gali būti atliekamas net ir tiems, kurie neturi nė 30-ies metų. Su tokia problema gyventi būnant jaunam tikrai ne visuomet yra malonu, todėl plastikos chirurgai šiais laikais labai greitai tuo pasirūpina ir leidžia toliau džiaugtis pilnavertišku gyvenimu. Žinoma, metams bėgant veidas keičiasi ir ši problema gali atsinaujinti. Juk odos senėjimo visiškai sustabdyti tikrai neįmanoma. Galvojantiems apie plastinę operaciją, pakonsultuos https://plastikoschirurgas.lt/.

Pati operacija užtrunka daugiausiai porą valandų ir tai priklauso nuo to ar operuojami tik viršutiniai vokai ar ir apatiniai. Labai dažnai su šia operacija vyresni žmonės pasirenka ir antakių pakėlimą. Taip galima atjaunėti net ir 10 metų. Visas žvilgsnis pasikeičia, tampa išraiškingas, jaunatviškas ir dailus, kas labai svarbu kiekvienam norinčiam atrodyti puikiai ir nesiskųsti prastu regėjimu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>